reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mój przewijak jest troszkę dłuższy niż szerokość łóżeczka.
w komplecie ma takie ograniczniki, które się montuje od spodu - w ten sposób zapobiega się jego przesunięciu.
póki co jest na łóżeczku i trzeba wbić te ograniczniki.
wydaje mi się, że tak będzie na stałe - ale jeśli się nie sprawdzi to go przeniosę na szafkę, albo coś innego wymyślimy :-)
Tez mam taki przewijak z ogranicznikami, po ich założeniu przewijak ani drgnie, więc jest bezpiecznie.
 
reklama
Aga_q mam taka samą kolorystykę w pokoju małej, podobna pościel tylko z kaczuchą, ściany pomarańczowe i podobne mebelki.

:-D:-D:-D:-D:-D

to nasza sypialnia.
Mama moja się pytała czy z okazji Maleńtasa planujemy zmianę tapety na jakąś spokojniejszą, ale zaprzeczyłam. tak jest wesoło.
Ta pościel jest bardzo fajna :tak:
jak Młody będzie mógł spać sam w pokoju to go przeniesiemy i coś bardziej męskiego mu zrobimy :tak:
 
Ja jestem w trakcie szykowania kącika dla małej bo też musimy się pomieścić w jednym pokoiku, łóżeczko juz złożone i ubrane, czekam jeszcze na komodę i półkę:happy: i dywanik różowy:-p:-Daaaaa nie mam przewijaka ale chyba się zmobilizuję i kupie..położe go na komodę no chyba że nie bedzie pasował to wówczas na łóżeczko- zobaczymy..:tak:
 
Dziewczyny, a ja się tak zastanawiam :confused:, w czym przywieziecie swojego dzidziusia do domu? Chodzi mi o to, czy w jakimś rożku lub kocyku czy też śpiworku? Bo ja się tak zastanawiam czy w kocyku i rożku to mozna jakoś przypiąć w foteliku samochodowym???:confused::confused:
Bo nie mam pojęcia:zawstydzona/y:, a kombinezon mam za duży na taką kruszynkę bo 68 dostałam od koleżanki.
 
to tylko kombinezon i fotelik i tyle , bo kilka lat temu rożek był obowiazkowy ?
 
reklama
ja przewijak będę trzymała normalnie na łóżeczku. dzidzia na początku jest taka malutka że i tak będzie ciągle tylko w górnej jego części. z tego co zaobserwowałam u siostry to przewijak używała tylko na początku, jak dzidzia była mała. a później to tak naprawdę przewija się gdzieś na kanapie, tak wygodniej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry