reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy dla Mam:)

reklama
Magda gadalas z Ursuli mamą, że takie cuda wynajdujesz? :p
Wiesz ja bez poduszki Anielę kładłam, przewracałam z boku na bok, żeby głowa była symetryczna i tyle. O takich poduszeczkach nie słyszałam, ale czy to wygodne jak dziecko na boku śpi? Bo na początku na wypadek ulewania jak dziecko się jeszcze samo nie przewraca, to na boczku się kładzie.
 
no ja się bije z myslami bo to jednak spory wydatek - ciuszki ładne ale drogie i boje się że za miesiąc już nie wejdę w sukienkę...
 
ja ciesze sie że ją kupiłam, to zdjecie co wkleiłam jest w niej- i powiem ci że co jade do lekarza, ide na kawke z kims, czy na badania - to ją zakładam bo z japonkami jest super. wiec nie żąłuje.
a one są tak szyte aby sie zmiescic jak brzuszek urosnie, wiec zapewniam wydatek przynajmniej mi sie opłacał ;-)
 
reklama
Wypatrzyłam sobie taką za 160, jest wydatek, ale w sklepach ceny nie lepsze:no: a zwłaszcza w sklepach dla ciężaróweczek. Kupiłam jakiś czas temu w tako, dałam 100, a jest tak uszyta, ze teraz wyglądam w niej jakbym miała na porodówkę już jechać i to z bliźniakami co najmniej! A na poprzednim weselu jedna dziewczyna miała sukienkę z happy mum, była 2 tyg. przed terminem porodu, a sukienka jej ślicznie podkreślała brzuszek, a nie robiła z niej słonia. tak więc chyba się skuszę
 
Do góry