reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważymy się

hmmm ja tylko 7,5 kg + wahnięcia wagi w zależności od obrzęków, co widzę po stopach i palcach u rak:baffled:

Duże znaczenie ma waga sprzed ciąży, ja miałam lekką nadwagę (BMI 26), zaczęłam się leczyć na wykrytą w ciąży niedoczynność tarczycy i staram się stosować dietę cukrzycową, chociaż cukry mam ładne ostatnio (ufff!)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja miałam nadzieje, że na + 12 kg skończę, ale już mam +12,5, więc pewnie do 13-13,5 kg dojdzie. Ale nie jest źle:-)
Crazy nie martw się, szybko zrzucisz, zwłaszcza jak się uda karmienie naturalne :happy:
 
U mnie 11 na plusie, nie jest źle, z profilu widać brzuszek ale jakby mnie ktoś widział z tyłu to większych zmian nie ma, trochę spotężniały mi uda :) (od kilku lat jestem kawał kobitki rozm.40/42 )a tak to wszystko jest do zrzucenia, czuje się dobrze w takim ciele, myślałam, że będzie gorzej.
 
u mnie równe 10 kg, ogólnie szczupła jestem i na ciele chyba niewiele przybyło, jedynie brzuch urósł, właśnie-ciekawe ile sam brzuszek waży
 
reklama
Do góry