reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża i krwawienie

A może wystarczy być trochę bardziej milszą? :)
Kiedy kobieta się stara, to pytania zadaje różne. Tym bardziej że jestem tutaj nowa, i jak każda z Nas, podczas starań dopytuje o dolegliwości inne dziewczyny. Dziękuje :)
Miłego wieczoru.
To jest normalne pytanie i nie ma w nim nic niemiłego. Czy my mamy ci wywróżyć, że jesteś w ciąży? Wystarczy zrobić test…
 
reklama
@Coronita Przy inseminacji ryzyko cp jest zdecydowanie mniejsze, więc nie porównuj swojej sytuacji do obecnej tutaj. Ja zgadzam się z @Lady Loka że jednak lepiej przemyśleć przyjmowanie progesteronu do czasu uwidocznienia pęcherzyka w macicy.
Z jednym zdaniem zdecydowanie się nie zgodzę. Dlaczego przy inseminacji ryzyko cp jest zdecydowanie mniejsze? Myślę, że jest w równym stopniu możliwe.
 
nie zgodzie się z tobą. W pierwszej jak i teraz drugiej ciąży dostawałam progesteron dwa dni po inseminacji. Obstawiona nim byłam po uszy. Dopiero po pozytywnym przyroście bety sprawdzałam poziom progesteronu we krwi. Prowadzona jestem przez cenionego profesora w klinice leczenia niepłodności.
Bardzo często lekarze dają progesteron aby pacjantka poczuła się lepiej a wskazania nie zawsze są. A w Twoim przypadku badanie progesteronu po braniu dużej jego ilości moim zdaniem mija się z celem.
 
Bardzo często lekarze dają progesteron aby pacjantka poczuła się lepiej a wskazania nie zawsze są. A w Twoim przypadku badanie progesteronu po braniu dużej jego ilości moim zdaniem mija się z celem.
sprawdzenie dało pogląd czy ilość dobrana jest odpowiednio. Nie będę podważała zaleceń profesora na ten temat to po pierwsze a po drugie dzięki niemu i właśnie takim jego zaleceniom obok mnie bawi się moja 15sto miesieczna córka.
 
sprawdzenie dało pogląd czy ilość dobrana jest odpowiednio. Nie będę podważała zaleceń profesora na ten temat to po pierwsze a po drugie dzięki niemu i właśnie takim jego zaleceniom obok mnie bawi się moja 15sto miesieczna córka.
Ja nie podważam zaleceń lekarza,ale mysle, że to,że masz obok siebie dziecko to nie zasługa całej garści progesteronu.
 
reklama
myślę, że była to część składowa.

Nigdy nie badałaś progesteronu, ale to jemu zawdzięczasz urodzenie zdrowego dziecka? 🤡
Cud, że ja urodziłam trójkę bez jego brania.

Z jednej strony piszesz by nie słuchać randomowej użytkowniczki, a z drugiej upierasz się ze swoją radą bo profesor. Czy Ty lub Twój profesor weźmiecie odpowiedzialność, za użytkowniczkę która to przeczyta i będzie karmiła sobie ciążę pozamaciczną i w najlepszym wypadku straci jajowód, a w najgorszym umrze?
 
reklama
Do góry