reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

Moim zdaniem wstrzymaj się z beta max do piątku. @ może się opóźnić i nawet o 2 lub3 dni. Bo jak jeden dzień się spóźnia i robisz test dla mnie to strata kasy.
 
reklama
Hej dziewczyny ;) widzę że posty dodawane były dosyć dawno? Jest może któraś z was jeszcze tutaj i mi doradzi? Nie chce iść do lekarza żeby nie wyjść może na przewrażliwioną bo wiem, że jest jeszcze za wcześnie. W środę powinnam dostać okresu, i już dostaje szału. dziś robiłam test co prawda druga kreska wyszła jaśniejsza ale wyszła. Martwię się bo od jakiegoś tygodnia codziennie boli mnie brzuch może nie aż tak jak na okres ale jest to bardzo uciążliwe. Dlatego też z ciekawości zrobiłam test. Wiem że powinno się go robić w dniu spodziewanej miesiączki, ale przeraził mnie ten ból brzucha. Czy któraś z was tak miała?
 
Ale jak miała? Jesteś w ciąży, macica się rozciąga, wszystko się przygotowuje do tego stanu i prawdopodobnie stąd te bóle, ale skoro test wyszedł pozytywnie, to tym bardziej powinnaś iść do lekarza, bo może przepisać leki na podtrzymanie ciąży.
 
Ale jak miała? Jesteś w ciąży, macica się rozciąga, wszystko się przygotowuje do tego stanu i prawdopodobnie stąd te bóle, ale skoro test wyszedł pozytywnie, to tym bardziej powinnaś iść do lekarza, bo może przepisać leki na podtrzymanie ciąży.
Nawet jeszcze przed spodziewana miesiaczka? Nie powie mi że to za wcześnie ? Poza tym słyszałam że jak jest jakaś wada genetyczna czy choroba to przed okresem organizm sam odrzuca ciążę, i wtedy okres się normalnie pojawia, co prawda miesiączka już w środę i myślę czy czekać :(
 

Załączniki

  • 1567330904014..jpg
    1567330904014..jpg
    477,6 KB · Wyświetleń: 2 870
Nawet jeszcze przed spodziewana miesiaczka? Nie powie mi że to za wcześnie ? Poza tym słyszałam że jak jest jakaś wada genetyczna czy choroba to przed okresem organizm sam odrzuca ciążę, i wtedy okres się normalnie pojawia, co prawda miesiączka już w środę i myślę czy czekać :(
Krecha konkretna. Chodź najwięcej widać w ok 6 tyg
 
Nawet jeszcze przed spodziewana miesiaczka? Nie powie mi że to za wcześnie ? Poza tym słyszałam że jak jest jakaś wada genetyczna czy choroba to przed okresem organizm sam odrzuca ciążę, i wtedy okres się normalnie pojawia, co prawda miesiączka już w środę i myślę czy czekać :(
Ciąża :) taka sytuacja o którejpiszesz mize wystąpić i później, nie tylko do terminu okresu. w tej chwili lekarz na usg jeszcze pewnie nic nie zobaczy, ale jesli coś Cię niepokoi, to sie skonsultuj z lekarzem. Pobolewania jak na @ sa normalne. Więc ja bym po prostu cierpliwie czekała :) I koniecznie kwas foliowy jeśli jeszcze nie bierzesz. Aha i gratuluje pomalutku :)
 
Ciąża :) taka sytuacja o którejpiszesz mize wystąpić i później, nie tylko do terminu okresu. w tej chwili lekarz na usg jeszcze pewnie nic nie zobaczy, ale jesli coś Cię niepokoi, to sie skonsultuj z lekarzem. Pobolewania jak na @ sa normalne. Więc ja bym po prostu cierpliwie czekała :) I koniecznie kwas foliowy jeśli jeszcze nie bierzesz. Aha i gratuluje pomalutku :)
Kwas foliowy pije już od ponad tygodnia bo czułam że coś się święci ;) dziękuję dziewczyny za radę
 
Dziękuję wam bardzo za radę dziewczyny poczekam do środy i najwyżej zrobię betę żeby nie iść do lekarza z niczym ;) zwłaszcza że pracuje w sklepie :( i to po 12 h stania na nogach rozładowywania towaru i dźwigania, nie chcialabym aby coś przez to się stało ....
 
Beta to bardzo dobry pomysł , kreska wcale nie taka blada , ja taką miałam w dniu spodziewanej @, to że Cię brzuch boli w 1 trymestrze będzie normalne ,nie powinno być skurczy czy plamień , ale jak pisały dziewczyny macica się rozciąga , a co do poronień itd to nikt tego nie przewidzi ,co ma być to będzie
 
reklama
Beta to bardzo dobry pomysł , kreska wcale nie taka blada , ja taką miałam w dniu spodziewanej @, to że Cię brzuch boli w 1 trymestrze będzie normalne ,nie powinno być skurczy czy plamień , ale jak pisały dziewczyny macica się rozciąga , a co do poronień itd to nikt tego nie przewidzi ,co ma być to będzie
Na razie nic więcej oprócz bólu brzucha nie odczuwam na szczescie . ;)
 
Do góry