reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

reklama
mona6061@wp.pl poprosze na e-maila:) no 150 zl.to nie duzo! i najwazniejsze ze jedzonko dobre i piekne miejsce! Ja chcialabym miec slub na slonecznym w sanktuarium dla tego szukam sali gdzies na prawobrzezu.To czekam na e-maila :) z gory dzieki!!
 
ja swojego jeszcze nie mialam ale bylam na weselu u kuzynki w marinie-odrawdzam. chyba ,ze ktos lubi potrawy z ryby(wszystkie potrawy byly z ryby:( ) i to byl najwiekszy minus,bo kazdy byl zawiedziony,salka fajna,otoczenie tez,ale jedzenie nie bardzo. kolezanka miala w usmiechu-tanio,miło i jedzenie dobre:) nie pamietam ile płaciła.mi sie podobało(jak myslalam o slubie jeszzce) sala na bartoszewie byly dwie salki do wyboru menu super.przy jeziorku,busy maja do wynajecia busy ,ze gosci odwoza do domu.nie moge stronki znalesc:(
 
Mona, dobry pomysl na takie rozeznanie w temacie. Kiedy my bralismy slub tez pytalam znajomych co gdzie i jak. My mielismy wesele na ustowie,( Villa Vivian). Bardzo fajnie, kazdy chwalil- no ale to nie prawy brzeg. Zespół mielismy z nowogardu (Mini band- Andrzej Konieczny). Super- polecam. Bylam na 5 weselach z ich udzialem. Fotograf- Gryczenko, a kamera Dziedzic Film. Pozdrawiam.
 
mona6061@wp.pl poprosze na e-maila:) no 150 zl.to nie duzo! i najwazniejsze ze jedzonko dobre i piekne miejsce! Ja chcialabym miec slub na slonecznym w sanktuarium dla tego szukam sali gdzies na prawobrzezu.To czekam na e-maila :) z gory dzieki!!


Przy ul. Dąbskiej jest sala weselna, tylko nie ciekawie wygląda ta rozkopana ulica , jeśli chodzi o koszty nie orientuje się niestety
 
mona fotografów mam 2 znajomych jeden to tomasz murański toMash foto studio a drugi to sebastian wołosz tel podam ci na priv jak chcesz.
obydwu baaaaardzo polecam.
Tomek robił u nas komunię Mateusza, jak będziesz u mnie na pazurkach to pokażę ci djęcia jego wykonania
 
reklama
Matylda dzieki za namiary co do fotografow :)
Boziulku cywilny juz 22 stycznia :) ale ten czas leci! A z Koscielnym i weselichem musimy sie jednak wstrzymac do czasu az wrocimy z Fr.i portfel bedzie grubszy ;))))))
 
Do góry