reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala (WĄTEK BEZ KOMENTARZA)

reklama
Paluszek witam mamusię z tą samą datę, wczoraj czyli 18.02 o 9.50 urodziłam moją córkę Lenę, 3190g i 53 cm, mniejsza i drobniejsza niż starsza córa ale kochaniutka niesamowicie. Poród był gorszy niż pierwszy, pomału zapominam bo bez znieczulenia rodziłam ale najważniejsze, że za nami to już!. Jestem szczęśliwą mamusią i mam nadzieję, ze jutro wyjdziemy:).:-)
 
Hejka. Nadaje że szpitala. Mloda wstrzelila się w termin i od wczoraj jest na swiecie.Lila ma 53 cm i wazy 3760g wiec lekarz dobrze na ostatnim usg wyliczyl. Porod ekspres. Po 12 zaczely się pierwsze skurcze. O 15.20 bylismy w szpitalu z 8cm rozwarciem. A o 16.30 Lila przyszla na swiat. Wiecej jak wrocimy do domku w srode.
 
Kurcze wyleciało mi z głowy i zapomniałam Wam napisać - ale dzisiaj rano naszej Flower podpięli balon żeby coś się wreszcie rozkręciło, chociaż i z baonem pewności nie ma czy urodzi.Na obchodzie ordynator dał jej wybór czy chce cc czy balon i zdecydowała się na balon.Ale może już cosik się u niej ruszyło bo narazie sie nie odzywa.Napiszę wieczorkiem do niej i jak coś to dam Wam znać oczywiście:-)
 
mama Niki dziś pisała że Wiktorek ładnie pije z piersi, opieka nad nim idzie dobrze. Generalnie u nich ok :)
 
No i leżę na patologii ciąży. Oct w porządku, mała miewa się dobrze, teraz mam jakieś lekkie skurcze, ale rozwarcie zero i szyjka długa. Pobrali mi badania do ewentualnego znieczulenia, jutro może coś się wyjaśni:-)
 
reklama
Do góry