reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widac plusik ?

Moje drogie kobietki :)
Moje cykle od kwietnia to : 33,30,29,37,54...no i dziś mam już 49 dc i cisza.taki masz,masz :)
 
reklama
Oczywiście, nawet tutaj na forum jest cała masa historii o tym, że clearblue potrafią oszukać. Oby nie było tak i teraz.
Kochane A co powiecie o pre-test ?gdy po czasie wychodzi 2 jasna kreska ?TAK WIEM ZE PO CZASIE SIE BIE LICZY :)
 

Załączniki

  • 20201214_154709.jpg
    20201214_154709.jpg
    682,2 KB · Wyświetleń: 103
Kochane A co powiecie o pre-test ?gdy po czasie wychodzi 2 jasna kreska ?TAK WIEM ZE PO CZASIE SIE BIE LICZY :)
Faktycznie najlepiej zrob bete szkoda kasy na testy skoro ci różnie wychodzą . U mnie taka jasna kreska pojawila się 10 min po czasie oczywiście olałam sprawe no bo fakt nie czyta się testów po czasie. Dziś ta kreska ma 10 lat
 
Może ten drugi test był o mniejszej czułości dlatego wyszedł negatywny ? Bo są od 10 i od 25. Mi też wyszedł pierwszy pozytyw a później negatywny ale to dlatego że zrobiłam mniej czuły jako drugi. Zwróć na to uwagę
 
Kochane A co powiecie o pre-test ?gdy po czasie wychodzi 2 jasna kreska ?TAK WIEM ZE PO CZASIE SIE BIE LICZY :)
Po czasie się nie liczy, ale są i takie i takie przypadki. Tutaj nawet były dziewczyny, które z ciekawości zaglądały do kosza na śmieci, kreska była, blada ale była, no i się okazywało że to ciąża. Ja mimo wszystko na Twoim miejscu dla świetego spokoju zrobiła bHCG, zamiast robić testy.
 
reklama
Po czasie się nie liczy, ale są i takie i takie przypadki. Tutaj nawet były dziewczyny, które z ciekawości zaglądały do kosza na śmieci, kreska była, blada ale była, no i się okazywało że to ciąża. Ja mimo wszystko na Twoim miejscu dla świetego spokoju zrobiła bHCG, zamiast robić testy.
Właśnie z tymi kreskami tak jest...kiedyś też mi się trafiła kreska po czasie i też się okazało że to cisza.jednak w 4 tygodniu poronilam.jak i również były "cien cienia "A ciazy nie było.
 
Do góry