reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielopieluchowanie

A taka reklama mi na fb wyskakuje [emoji6]
Screenshot_20190426-111046_Facebook.jpeg
 
reklama
W Polsce teraz są popularne pieluchoteki. Za bardzo małą opłatę możesz wypożyczyć zestaw pieluch na chyba dwa tygodnie. To dobre, bo możesz się przekonać, co ci odpowiada a co nie. Ja się nie zdecydowałam, bo wszystko na bazarku kupiłam w bardzo dobrej cenie. A wolę mieć już swoje, niż po 2 tygodniach bawić się w odsyłanie.
 
Okazalo sie ze nie wszystko wyslalam bratowej i mam troche zapasu po Julce.
Wiec jestem przygotowana i tutaj [emoji6] W sumie jak mnie znowu zycie zmusi, to mam pakiet startowy.

Hato, nie wiem jak czesto bedziesz prac. Zakladam ze nie codziennie. Ja uzywalam takiego olejka. Kilka kropel do wiadra i nie smierdzialy sikacze. Natomiast ta rolka to wkladka pod kupke ij a sie spuszcza w kibelku.
20190506_135753.jpeg
20190506_135759.jpeg
 
reklama
Ps. Same wklady tez uzyje na przykrywanie siurka przy przebieraniu [emoji6]
Dobrze czasami wejsc na strych [emoji16]
 
Do góry