reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-) :-D :-) GRATULACJE, GRATULACJE I JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!
Mamusiu wracaj szybko z synkiem do domu i zdaj nam relację jak było.

P.S. To która następna???
 
reklama
:szok: Ojej ale się dzieje. Nie zaglądałam 2 dni i takie zmiany :-) Monika życzę dużo zdrowia i szczęścia dla malej Istotki, którą właśnie wydałaś na świat a Rodzicom przekazuję gratulacje !!!
 
Hurra!! 100 lat, niech żyją, żyją nam. Wszytstkiego NAJ por stokroć! Idę wypić pół lampki czerwonego wina za zdrowie i szczęście pierwszej, listopadowej Mamusi. Brawo Monika. Buziaki dla całej Trójki!

Dziewczyny, a co do reszty, to proponuje by na wątku o porodach były same opisy porodów a tutaj życzenia dla młodych mam, co Wy na to??
 
Hurra!!! 100 lat, 100 lat, niech żyją, żyją naaaam.
Monika, nasza listopadowa prekursorko, baardzo się cieszę, że masz już Dominika przy sobie. Serdecznie gratuluję i przesyłam mocne uściski dla całej Rodzinki.

A do innych kobitek. Proponuję, by ten wątek pozostał informacyjno-gratulacyjny, a w wątku o porodzie (tym, którego jeszcze nie ma, ale myslę, że Monika go założy), były TYLKO opisy porodów. Łatwiej jest szukać :)
 
Właśnie odebrałam smsa od Moniki M.
godz. 13.07 - "Dorotko, jesteśmy już w domu. Niestety u nas końcówka remontu i na forum trafię najwcześniej za tydzień. Przekaż wszystkim, że pomimo bólu jest to cudowne doświadczenie, a widok maleństwa najwspanialszym widokiem na świecie! Dziękuję i pozdrawiam wszystkie forumowe cioteczki. Monika."
 
Gratulacje dla pierwszej listopadowej mamusi ... Monia zdrowka zycze :happy: !!!!

Czekamy na kolejne rozdwojone mamusie :happy:
Monia i Dawidek
 
reklama
Wspaniale ze sa juz w domku :-) Szpital chocby nie wiem jaki byl to jest szpital. Ja to bym chciala urodzic i potem odrazu byc juz w domu...ale tak sie nie da.
 
Do góry