reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak przypuszczałyśmy, że Mihir pewnie już po, bo z bliźniakami tak jest, coć nie ma reguły.

Buziaczki dla mamusi Mihir, jej szkrabów i dumnego tatusia ;-) :-) :-) , ciekawe co ma :confused:.
 
reklama
Oj oj kilka dni nieobecnosci i takie newsy!!! brawo mamusie.... jak czytam to az sie stracham ale w gruncie rzeczy co tam....raz sie zyje- wczesniej czy pozniej trzeba to zrobic.
Kochane mamy!!!! GRATULACJE!!!! MIHIR buziole dla Ciebie, Blizniakow i LAszlo!!!!!!!
 
Serdeczne gratulacje Mamusiom! Jejku, jak Wam fajnie. Jestescie już po wielkim finale, trzymacie kruszynki. Niech dzieciątka przesypiają calutkie noce, niech bedą zdrowe i wesolutkie. Wszystkiego naj naj naj!!!:-D
 
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!
Jesteśmy już w domku. Niestety tutaj jeszcze trwa końcówka remontu. Ale mam już przestawione meble, no a przede wszystkim ukończony kącik mojego Dominiczka.
Wkrótce pojawią się zdjęcia mojego syneczka. Do tej pory biegaliśmy z kamerą, a zapomnieliśmy zupełnie o zdjęciach :-D
 
Gratulacje ogromniaste dla Meggi i Mihir!!!
Niech dzieciaczki rosną zdrowo, niech nie dają się za bardzo we znaki rodzicom, niech przynoszą tylko radość, a jeśli łzy, to tylko te szczególne łzy szczęścia!
 
reklama
witamy- ja i sara:-) od niedzieli jestesmy w domku....dziekujemy za zyczenia:) - obiecuje wszystko opisac i wstawic fotki maleńkiej....całusy dla wszystkich;-)
 
Do góry