reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
Spokojnie każdy przypadek jest inny. Mi lekarz przepisał pimafucort ale niewiele pomogło. Może Triderm przynosił małe ukojenie.
Cześć, twoja rada była zbawienna mi triderm dużo mi pomaga ale dziś moja pani ginekolog powiedziała że to steryd o nie mogę go długo stosować bo organizm się przyzwyczai ,więc moja nadzieja że jakoś przeżyje legła w gruzach
 
Spokojnie, ja stosowałam u syna jak miał 2 lata bardzo często i nic mu się nie stało więc myślę że dorosłym osobom tak szybko nie zaszkodzi. Ale skoro triderm pomógł to może być podłoże bakteryjne. Warto zrobić wymaz pod kątem bakterii. Kiedyś nastąpi poprawa. Musi, chociaż ja też w to nie wierzyłam 😉 a teraz w końcu jest dobrze. Ale rok temu to dziewczyny na tym forum dawały mi światełko w tunelu 😘.
 
Witaj, ja też miałam ciągłe pieczenie w zeszłym roku. Co prawda u mnie poza hpv wyszła bakteria ecoli. Długo się z tym męczyłam a lekarze rozkładali ręce. W końcu spróbowałam kupiony przez allegro żel multigyn. I to spowodowało przełom. W końcu pieczenia ustąpiły a ja czuję że żyję. Co prawda hpv nadal jest, typ 51 ale cytologie o dziwo czyste. Kolejna będzie w marcu więc zobaczymy. Chciałabym też powtórzyć test hpv w nadziei że może to dziadostwo znikło.
Hej ,zamówiłam ten płyń multigyn i chciałam Cię podpytać czy lepiej aplikować tym dołączonym aplikatorem czy polecami ,bo nie wiem już sama jak to ugryźć
 
Spokojnie, ja stosowałam u syna jak miał 2 lata bardzo często i nic mu się nie stało więc myślę że dorosłym osobom tak szybko nie zaszkodzi. Ale skoro triderm pomógł to może być podłoże bakteryjne. Warto zrobić wymaz pod kątem bakterii. Kiedyś nastąpi poprawa. Musi, chociaż ja też w to nie wierzyłam 😉 a teraz w końcu jest dobrze. Ale rok temu to dziewczyny na tym forum dawały mi światełko w tunelu 😘.
Dobrze wiedzieć ,zobaczymy co wymaz pokaże i będziemy celować bezpośrednio w to co wyjdzie ,też mi powiedziała że to pieczenie raczej będzie od jakiejś bakterii
 
Hej ,zamówiłam ten płyń multigyn i chciałam Cię podpytać czy lepiej aplikować tym dołączonym aplikatorem czy polecami ,bo nie wiem już sama jak to ugryźć
Jeśli do środka to z aplikatorem Jeśli zewnętrznie to palcami. Zależy gdzie odczuwasz dolegliwości. Ja odczuwałam niestety i w środku i na zewnątrz. Masakra to była. Nie chcę nawet tego pamiętać 🙈
 
No co Ty :p Mam nadzieję, że zamówiłaś Multigyn do zakażeń bakteryjnych ( w postaci jednej tuby) a nie do zakażeń grzybicznych ( 5 małych jednorazowych tubek).
 
reklama
Do góry