reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!


Dzięki AgaMP za wsparcie, ja też mam nadzieję, najgorsze jest to że jeszcze nie wybrałam sobie lekarza (Warszawa)!
Hey Doxa! Ja niestety chodziłam i chodze prywatnie, bo już byłam po przejściach  zginami z poradni, którzy traktowali mnie i moje znajome jak przedmioty. Moja obecna pani doktor pracuje w szpitalu, w który rodziłam i znów będę rodzić, więc to dobra sprawa, gdy  "znajomy" gin  jest przy tobie i czuwa nad twoim zdrowiem i Cię wspiera. Wiem,że moja doktor też jest na dyżurach w W-wie, ale nie pamiętam w jakim szpitalu (chyba MSWiA). Ona chyba tylko przyjmuje w Pruszkowie, w gabinecie w domu oraz w wynajętym mieszkanku, więc jak coś to polecam:). Ja narazie nie odczuwam mdłosci, ale prawdopodobnie pojawią sie za jakieś 2 tygodnie, gdy już będę w 6-7 tygodniu ciąży. Narzie nie wstawiam suwaczka, bo nie jestem pewna co do terminu przyjścia na świat maleństwa, choć narazie z usg wychodzi, że ok października:). Pozdrawiam
 
reklama
ina pisze:
witam Was Kochniutkie... ja jestem teraz w 4 tyg.ciąży ,mam już prawie 3 letniego szkraba,ale...mam zapaenie oskrzeli wczoraj było u mnie pogotowie miałam39.7stopni gorączki i czego boje się najbardziej lekarz przepisał mi antybiotyk duomox...błagam pomóżcie wziełam już 2 tabletki i chyba więcej nie wezme bo wciąż tyko myśe czy nie zaszkodze tym maleństwu...prosze napiszcie czy któraś z was słyszała o tym antybiotyku..buziak
Cześć Ina! Z tego co wiem to dosyc silny antybiotyk, no i działa skutecznie (brałam go gdy miałam anginę, ale nie w ciąży). Kiedy rok temu byłam w 10 tygodniu ciąży to też mnie coś łapało, ale starałam sie stosować naturalne sposoby, np. czosnek(który jest jak antybiotyk) na bułkę z serem białym na śniadanko i kolację, smarowałam sobie klatkę piersiowa maścią rozgrzewającą, i dużo sie wygrzewałam, (no i robiłam sobie krótką inhalację z tej maści, choć nie było to zalecane w ciąży, ale na szczęście nic się nie stało).W końcu mi przeszło. A i jeszcze herbatka malinowa i herbatka z dużą ilością cytryny oraz mleczko z miodem i masłem, bo działało rozgrzewajaco. Nie wiem czy mówiłaś lekarzom, że jesteś w ciąży, ale jak tak i przepisali Ci ten antybiotyk to chyba wiedzieli co robią. Nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła, ale jak po 3-4 dniach poczułabym sie lepiej to przerwałabym kurację, no i stosowała w/w sposoby. Serdecznie Cię pozdrawiam i szybko wracaj do zdorwia:). Trzymam kciuki!
 
A mnie już brzuszek przestał boleć:-) Tylko,że 2 dni temu wylądowałam na pogotowiu z bólami żołądka. Coś musiało mi zaszkodzić:-( Godzinę przeleżałam pod kroplówką. A ile się pielęgniarka naszukała miejsca w którym mogłaby założyć weflon ;D Trochę bałam się, czy kroplówka nie wpłynie w jakiś sposób niekorzystnie na maluszka. Podobno wlali jakiś środek przeciwbólowy. Coś okropnego :( Żołądek przestał już tak bardzo boleć, ale teraz odrzuca mnie od jedzenia... a na głodówkę nie mogę sobie pozwolić. Buuuuuuu...
 
Nicole! Uważaj na siebie. Mnie też czasem brzuszek boli a potem nie chce mi sie jeść, ale trzeba. Najważniejsze to patrzec co jesz, unikać niezdrowego jedzonka, konserwantów i takich tam i powinno być ok! Pozdrawiam i wracaj do zdrówka:)
 
A ja tak lubię kiszone ogóreczki i marynowane pieczarki :p I nie mogę ich jeść... buuuuuuuuuuu :-[
 
Nicol! A czemuz to nie możesz jeść tych pysznych rzeczy? Wystarczy że wrócisz do zdrowia, a odrobinka uczty nigdy nie zaszkodzi:).Ja wczoraj miałam ochotę na kaszanke z ogóreczkiem kiszonym no i męża popędziłam do sklepu - było pycha!!! :) :) :) Pa
 
to ja dołączam do Was dziewczyny:)
mam 28 lat i własnie doczekalismy się naszego maleństwa:)
jestem teraz gdzies na początku 6 tyg :)
17 lutego miałam usg i widac tylko pęcherzyk-lekarz twierdzi że to około 4 tyg :)więc dziś bym zaczynała szósty:)
czuje sie wspaniale żadnych dolegliwości az sie boje czasami czy aby wszystko ok
na poczatku bolał mnie brzuch wiec dostałam luteine i chyba bardziej psychicznie na mnie działa niz fizycznie ::)
o maleństwo staralismy się 1,5 roku bez skutku, miałam poważne podejrzenia o endometriozeale stwierdziłam,ze nie bede siefaszerowac lekami i proszę:)
fasolka jest a wiecie co? nie mam zielonego pojęcia jak to sie stało ;D tzn kiedy tak bardzo sobie dalismy spokój z całym planowaniem wyliczaniem itd i proszę:)
myślę,że tak własnie miało być
pozdrawiam wszystkie mamusie:)
Ania i fasolka
 
Cześć Aniu! Fajnie , że do nas dołączyłaś - jesteśmy w podobnym tygodniu (chyba, bo trudno mi wyliczyć jeszcze, bo po Maciusiu nie było miesiązki :) ) i tak to będzie juz dwojeczka maluszków różniących się w wieku tylko 12, 13 miesiecy. Gratuluję i dbaj o siebie!!!
 
bardzo dziękuję:)
i zazdroszcze Tobie drugiego maleństwo naszym marzeniem jest właśnie takie szczęście ,że drugie maleńswto w krótkim odstępie czasu :)
może to dlatego,że tak długo czekalismy na ta naszą fasolkę :laugh:
 
reklama
cześć dziewczynki, widzę że robi się tłoczno na naszym terminie:) suuupeeer!!!
ja przechodzę właśnie zapalenie krtani, poszłam w czwartek do lekarza po temp miałam i nic nie mogtłam mówić. powiedziałam lekarzowi że jestem w 8 tyg ciąży i przepisał mi antybiotyk bezpieczny w ciąży, AMOTAKS. powiedział że nie powinnam brać żadnych leków na kaszel tzn syropów bo to nie wskazane na początku ciąży. ponieważ temp nie ustępowała zadzwoniłam do połoznej i mogłam brać apap na gorączkę i ból głowy. teraz już mi lepiej chociaż mam jeszcze kaszel i straszny katar. naszczęście wrócił mi głos- syn nie jest zadowolony :)... 5 marca mam kolejne usg więc myslę że zobaczę już mije bobo:)
mam jeszcze jeden wątek... gdzieś słyszałam że jak się ma mdłości to na dziewczynkę , a brak na chłopca?? ciekawe, bo przy 1 ciąży nie miałam żadnych i mam chłopca, a teraz mam mdłości non stop... oby !!!!
 
Do góry