reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza!

Ja już po usg - szyjka nie skróciła się ani o milimetr także widzicie jak to jest iśc do innego lekarza, od razu coś wypatrzy :wściekła/y: ilość wód prawidłowa, serducho pika, dzidzia fika - słowem mam przestać schizować:laugh2:
 
reklama
Po wizycie: krew i śluz to po prostu czop się odrywa. Szyjka trzyma się, przez szew takie zrosty się zrobiły, zw lekarz powiedział, że naturalnie to mógłby być duży problem z porodem. Co do skurczy to powiedział, że następnym razem mam nie czekać tylko jechać od razu na IP bo jakby się szyjka zaczęła skracać to przez szew będzie przecieta o ile w najgorszym przypadku może zostać nawet amputowana. Leki mam dobrać to co mam i odstawić. Mała wagowe 2760 g, reszta wymiarów na 35,5 tc
 
Kinia - no to cię nastraszył z tą szyjka, ja bym w zyciu nie pomyślała. Pięknie rośnie malutka waga w sam raz do porodu.;-)
ps. Pełnia dziś :cool2:
 
kochane Ciocie forumowe junior pozostał juniorem :-D ruchliwy na potęgę nie dał się za bardzo pooglądać :-) dzieci z zespołem downa mają pewne cechy charakterystyczne w wyglądzie, których u naszego dziecka lekarka nie znalazła :-D a nieprawidłowości w testach pappa mogą wystąpić u kobiet leczących tarczycę, więc możliwe, że to przez to :tak: dzidziuś ma w granicach normy powiększoną jedną nerkę, ale lekarka powiedział, że to przez to, że za mało piję :baffled: piję koło 2,5 l wody dziennie, a powinnam 4 :szok: zdjęć niestety nie dam, bo junior w związku z bardzo późną porą nie chciał współpracować, ale kolejną wizytę mam o 12 to na pewno coś dostanę :-) wyniki moczu pomimo licznych nabłonków płaskich są prawidłowe, bo coś tam się powinno złuszczać i dlatego one są :tak: może to po tych bakteriach... a i szyjka pięknie zamknięta lekarka stwierdziła, ze nic mi nie wyleci :-D
 
wczoraj byłam na wizycie, wszystko OK, rozwarcie na opuszek, wg Gina na poród w ciągu najbliższego tygodnia raczej się nie zanosi :tak:
główka tak nisko, ze nie dało się jej za bardzo zmierzyć, Gin na oko szacował wagę, wyszło coś koło 3100 g :tak: przepływy wszystkie OK, serducho ok, ilość wód OK, AFI 11. Tylko pod KTG się należałam bo Mała spała i było za mało ruchów, dopiero po pół godzinie się obudziła i zaczęła wariować więc przycisk od liczenia ruchów poszedł w ruch :-D
po 15 min Gin stwierdził, że już wystarczy tych zapisów i, że wszystko jest ok :tak:
jeśli nie urodzę do 8 lipca (czyli do dnia terminu) to mam przyjść wtedy na wizytę.

ciekawi mnie tylko jedna rzecz, podczas ktg wyszedł mi jeden skurcz prawie na 60%, którego wcale nie czułam, więc kurka na ile % są skurcze, które czuję? :confused:
 
mychunia To super że wszystko ok. Oby tak dalej ;)
karola To tylko się cieszyć że nie czułaś tego skurczu. Może poród będzie dla Ciebie dzięki temu łatwy?

My też dziś świeżo po wizycie. Termin cc wyznaczony wstępnie na 15 lipca. Mam się zgłosić na przyjęcie 14ego, a 15ego rozwiązanie. No chyba, żeby coś się wcześniej zaczęło dziać to mam do lekarza dzwonić. Szyjka się trochę skróciła, ale zamknięta. Nie zapytałam ile Staś waży, ale chyba sporo :p KTG wyszło ok. No i tak jak myślałam mam paciorkowca (tak jak przy Zuzi), więc będę musiała mieć podany lek przed cc. I ogólnie dociera do mnie że jeszcze tylko 2,5 tygodnia... :szok::szok::szok:
 
synuś pozostał synusiem :-D waży 358 g :-) był grzeczny za bardzo się nie wiercił na badaniu :-D pupą siedzi w miednicy, a główkę miał pod pępkiem :-D wszystkie parametry i przepływy w porządku :-D kamień spadł z serca :tak:
 
reklama
i ja mam swoją piąteczkę
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Franio już ma nereczkę zdrową i cudnie ziewał i machał do Mamusi łapką na usg
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
u mnie tylko 4 kg na plusie od początku ciąży
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==


niestety moje skurcze mogą być początkiem rwy kulszowej
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
 
Do góry