reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Aniu ślicznie! takie zdjęcia to super pamiątka... i ja tez obstawiam chłopca :D

U mnie po kontroli dobre wieści... mimo podwyższonego CRP lekarz mnie nie zostawił w szpitalu. Szyjka w badaniu wziernikowym wygląda dobrze, szew ładnie trzyma - szyjka bez zmian 4cm i nie ma widocznych oznak infekcji, więc ten skok crp jest związany raczej z infekcja górnych dróg oddechowych... gin mi w gardło nawet zaglądał.. i jakoś dziwnie się czułam hahaha nie ważne że się rozkraczam przed nim na fotelu ale otwieranie paszczy przed ginekologiem było dziwne :-D

A teraz trochę o maluchu 19t0d:
waga: 255g
BPD: 4,38 cm (19t2d)
HC: 15,27 cm (18t2d)
AC: 14,21 cm (19t4d)
FL: 2,59 cm (17t6d)

Lekarz mówi że maluch się rozwija książkowo, ale mnie trochę nie pokoi, że ta kość udowa cały czas jest tyle do tyłu. :sorry2: jak jest u was z tym FL?
 
Tekla super że nie musiałaś zostawać w szpitalu. U mojego dzieciaka kość udowa dokładnie co do terminu zapłodnienia, ale wszystko inne ok 5 dni do przodu. Najważniejsze, żeby kość rosła co wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Anna śliczny maluszek :) Dziękuję dziewczyny za kciuki:) maluszek rozwija się prawidłowo, serduszko zdrowe:) zastawki działają. Nadal nie wiemy czy jest chłopcem czy dziewczynką:) najważniejsze że zdrowy:) waży 368G i jest śliczny i słodki i naj naj naj :)
 
reklama
Do góry