reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Irka ja nie wiem jak kiedys ludzie mogli zyc w nieswiadomosci. A ty co bys chciala? Po zatym zeby bylo zdrowe rzecz jasna :) ja mam 4 wizyte i tez pewno na glukoze dostane brr jak ja slodkiego nie trawie ble
 
reklama
Irka ja nie wiem jak kiedys ludzie mogli zyc w nieswiadomosci. A ty co bys chciala? Po zatym zeby bylo zdrowe rzecz jasna :) ja mam 4 wizyte i tez pewno na glukoze dostane brr jak ja slodkiego nie trawie ble

Monia mysle ze dzieki temu zdrowsi byli i nie swirowali, nie mieli swiadomosci i takiej wiedzy i nie udawali madrzejszych od lekarzy i w ogole ;-)
 
Hej
Gratuluję udanych wizyt, widzę, że dzieciaczki rosną.
Mia - faktycznie Twój synuś wydaje się byc spory, może błąd w wyliczeniach.
Ja po glukozie miałąm 57 przed spożyciem a póżniej też nie za wysoka, podobno z glukozą oki. Jednak jak przypomne sobie ten smak....ble
 
Gratuluje udanuch wizyt co do glukozy ja mam przyjsc z tym: Lucozade.jpg wiec juz sie nie boje bo to w smaku jest ok:)
 

Załączniki

  • Lucozade.jpg
    Lucozade.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 74
[QUtryOTE=minisia;10524906]Gratulujekudanuch wizyt co do glukozy ja mam przyjsc z tym: Zobacz załącznik 611835 wiec juz sie nie boje bo to w smaku jest ok:)[/QUOTE]

a co to jest wogole u nas tego nie ma ble nawet cytryny nie mozna mam nadzieje ze przezyje we wtorek
 
gratuluję udanych wizyt mamuśki i powodzenia na następnych wizytach :*
też się obawiam glukozy, mam nadzieję, że cytrynkę będę mogła mieć ze sobą :-D
 
Ja mam usg na każdej wizycie (raz tylko nie miałam, bo był gabinet usg zamknięty) - ostatnio było tak, że doktór pytał się czemu mam taki słaby humor, na co mój M. do doktora, że dawno nie widziałam małego i że trzeba zrobić usg :D Pośmialiśmy się i było badanie - nie ma żadnych danych, które przemawiałyby za tym, że usg jest szkodliwe - raczej NFZ ogranicza je, bo to kosztuje (używanie aparatów, które i tak stoją w przychodniach...) - zresztą lekarze nie chcą się wysilać. Mój na szczęście jest taki, że czas, który spędza z pacjentką w gabinecie w 100 % poświęca na rozmowę, pomoc, wsparcie, zawsze odpowie, doradzi, pomoże. Niestety nie przyjmuje w ramach NFZ (chyba jedynie w szpitalu w Piasecznie) - toteż kosztuje mnie to troszkę... Na szczęście mam wizyty tylko co miesiąc (nie co 3 tyg. jak planowaliśmy, bo wyniki są ok) i za taką pełną wizytę z usg jestem w stanie płacić 150 zł.

Na TVN Style o 13.45 dziś, jak co tydzień program Kasi Bosackiej "O Matko!" o ciążach itp ;)
Dziś o urodzie.

Swoją drogą mój suwak pokazuje około 500 g, a mój syn waży wg pomiarów 850...
 
Ostatnia edycja:
uwierzcie mi myslalam ze prywatnie mozna hehe bo kasa ale lekarz mnie nakrzyczal ze nie zrobi mi usg bo jego zdaniem jest szkodliwe i kasy nie wezmie :-) ale nie ten to inny :-D i zrobilam bo sie martwilam teraz juz czekam do 32 tyg na usg
 
reklama
Siva1987 - no może po prostu na takiego trafiłaś. Ja to w ogóle już miałam różne przeboje... począwszy od tego, że dostałam skierowanie na zabieg wyczyszczenia macicy i jajowodu, bo podejrzewali pozamaciczną i gdybym się nie uparła, nie odczekała 1,5 tygodnia, to by mi podali lek i tyle... bo już była rozmowa o przebiegu, a nie planowano żadnego usg dodatkowego - bo po co, raz zrobione przez jakiegoś konowała jest, to po co powtarzać. I jakbym nie udawała idiotki na wizycie w szpitalu to byłoby może po wszystkim,,,

Czasem mam dość lekarzy, naprawdę. Ostatnio ciocia mojego M. opowiadała o ortopedzie, który przeprowadził badanie stawu skokowego z odległości 3 m - kazał jej samej się dotykać i mówić co czuje :) Dobrze, że ginekolodzy tak jeszcze nie robią...
 
Do góry