reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

u nas nie ma biegunki, tylko wymioty, spała 3h, właśnie wypiła wody z miodem i od 9 nic nie wymiotuje, może nie będzie tak źle, u innych dzieci przeszło w dzień, ale wszystkie dzieci powyżej 4 lat, gorzej teraz siostra dzwoniła, że starzy rzygają,Laurze jak na razie nic nie jest, no ale się nie łudzę


Edit: zwymiotowała wczoraj jeszcze raz o 17 i do rana cisza, obecnie wstała w dobrym humorze, zjadła chlebek z masłem, więc u nas chyba po wszystkim, albo wirus słaby, albo fakt, że obie szczepione na rota, Laurze nic nie jest jak na razie, a Nina nie była chora nawet 24h :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
K8 Nina dzisiaj w ogóle, cały dzień w dobrym humorze, na wywarze warzywnym i chlebie z masłem, na wieczór dostała normalnie mleko i poszła normalnie spać, Laura była 3 razy w kibelku, lekką biegunkę miała, ale cały dzień nie skarżyła się, normalnie jadła, wariowała i poszła normalnie spać, za to męża teraz skręca :confused:
 
żeby nie było za łatwo, to my znowu po chorobach, oczywiście jak wróciłam do pracy :-p przeszliśmy już dwie ala`jelitówki, nawet moją mamę czyściło, na szczęscie dziewczyny łagodnie 2 dni i z głowy :sorry2: teraz niestety gorzej, Laura od tygodnia ma zapalenie płuc, wcześniej tydzień miała zapalenie oskrzeli, Nina miała zapalenie gardła i ropne migdały, dzisiaj Laurka ma ostatnie zastrzyki i jutro kontrola, ale wygląda, że na prostą wychodzimy, a Nina już zdrowa, ale kisimy się w domu, aaaaa ja zapalenie oskrzeli miałam, po prostu bosko :no:
 
reklama
Irisson, dobrze, że zdrowiejecie.

Dziewczyny, zauwazylam wczoraj male zgrubienie w okolicach jadra u Kacpra, dzis bylismy w szpiatalu na usg, okazalo sie, ze to wodniak. mamy obserwowac, strasznie sie denerwuje :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry