reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

Od wczoraj wieczora, ale marudny był cały dzień. Zbijam, z dr też się kontaktowałam. Mamy sie u niej jutro rano zameldować jak nie minie albo wieczorem jak będzie masakra to przyjedzie. Wysypki brak.
 
reklama
Dobra, a u nas jest taka wysypka - krostki na brzuszku tylko, trochę przy pachwinach. Jedzenie raczej nie bo nic nowego nie dawałam, proszek ten sam od pół roku, kąpałam dwa razy w oliwce jak mi się oilatum baby skończył, macie jakieś pomysły?, a gorączki ani kataru nie ma. Ma ją od 2 dni.
 
Ktoś nam źle życzył... Taki biedny Titek jest, cały dzień na rękach, płacz i szloch no i gorączka... Dziąsła na dole jak żarem potraktowane...
 
Bylismy u dr, przy okazji zębów mega infekcja... Złapał jakiegoś wirusa... Dostał kuźwa antybiotyk, bo gardło krwawe... Dopiero padł, nic nie zjadł...
 
Biedny Filip, zdrówka dla dzieciaczków wszystkich i siły dla nas mamusiek!
My dzisiaj do pediatry doszliśmy bo młody katarzysko okropne ma od kilku dni i dzisiaj przedziwny kaszel się pojawił a że ja mam mega zapalenie krtani to oboje inhalować mamy się pulmicortem ehhh byle do wiosny, oczywiście starsza też katar ma ale dzielnie się trzyma.
 
reklama
Dziewczyny zdrówka! Dobrze, że od razu działacie, moje teściowa mówi, że jak Ula zacznie kaszleć od razu mam ją wzywać. Mówi, że teraz ma bardzo dużo takich zaniedbanych zapaleń krtani, gardła, jakby rodzice od razu przyszli to pulmicort by starczył tak jak było u nas, a tak musiała w tym tym kierować 3 dzieci do szpitala.
 
Do góry