reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

reklama
U nas na biegunke enterol kazała, przeciwbolowo tylko eferalgan dla dzieci w czopku, nurofen w czopku tylko na noc i pow 39. No i dicoflor albo biogaje. Drogie to pieruństwo, sanprobi ja biorę, więc też to rozpuszczam małemu.
 
kakakarolina pewnie masz rację, że po entym razie z męczeniem dziecka przez kilka dni bym inaczej zaśpiewała...Tym niemniej, tak jak k8libby antyszczepionkowa, tak jak antyantybiotykowa jestem;-)
Oczywiście jak nie ma innego wyjścia, jest jakieś ewidentne zakażenie bakteryjne, albo pierwotniakowe to podaję bez mrugnięcia okiem, ale tam gdzie tylko można, to wolę jednak się powstrzymać. Straszne spustoszenie jednak czynią. Sama się w tej chwili nimi faszeruję i bardzo mi z tym źle...:dry:
 
Aia, też antyboli nie lubię :/ ale czasem jest ta ostateczna ostateczność. Nasza pediatra też nie lubi, leczy homeopatią, ale jak przy tym maszym uszku powiedziała, że nie ma wyjścia, no to nie ma...
 
Oj widze ze albo jakis wirus panuje albo wysypal zebow. U nas tez Tymek mial biegunke kilka dni temu. Na szczescie trwala 1,5 dnia. Dostal tylko dicoflor i przeszlo. Tez nie wiem co to bylo, bo zeby mu ida i wyjsc nie moga. Przesrane z tymi czworkami. Dobrze ze u nas bez goraczki. A marudzenie przychodzi falami. Na szczescie noce w miare spokojne.
 
Słuchajcie kochane, potrzebuję rady. Mania ma nadal luźne kupki i dość często, koło 5-6 dziennie. Nie jest to klasyczna biegunka, taka woda, tylko maź...Nie wiem czy mam się martwić, czy kontynuować podawanie tych leków, które przepisała nam lekarka, czy iść konsultować, czy jeszcze czekać...? Jak to jest z biegunkami?
Nic poza tym jej nie dolega, ma apetyt w normie, energię ma, zachowuje się "jak zwykle"...Nie wygląda na osłabioną, ani jakby jej coś doskwierało? Ki diabeł?
 
Aia długo ma taką kupę? chyba maks do 3 dni może być luźna, z tym, że dziecko zachowuje się jak zwykle to żaden wyznacznik, moja Laura z zapaleniem płuc, latała jak głupia, tylko kaszle miała, a tak nic jej nie było innego, a leczenia na miesiąc potem :confused:
 
my teraz byliśmy w szpitalu to nam powiedzieli że takie ostre objawy jelitówki to do 2 tyg mogą być, ale trzeba obserwować dziecko. Jak nie chudnie, pije, ma siłę itd to ja bym dawała dalej leki te probiotyki i jeszcze zaczekała
 
reklama
kurcze 2tyg. to długoo, u nas Laura miała biegunkę po jednym z leków jak właśnie miała zapaleniue płuc, to od razu kazali odstawić i fakt następnego dnia się uspokoiło, Aia może zadzwoń do dr? zawsze pewniej, a dużo Ci Mania je? bo moja Nina robi po 4 kupiska, ale ona tyle żre, a krótka to szybko wychodzi :sorry2:
 
Do góry