reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Wiecie co jak ja byłam ostatnio w tym szpitalu na patologii to normalnie oczy mi wyszły na wierzch. Płaski telewizor, oczywiście za darmo - bez wrzucania żetonów. Sala dwuosobowa. Łazienka czysta i okafelkowana w pokoju. Szok. Było nieźle - jak na szpital :)
 
reklama
ja też myślę, że jeśli masz się pewniej czuć to idź do szpitala, ale teraz najważniejsze do następnej wizyty naprawdę tylko leż.
powodzenia dziewczyny na wizytach.
a co do szyjki to moja gin tylko bada (ostatnio prawie 4 tygodnie temu) a na prywatnym USG miałam dwa razy mierzoną.
 
Ja miałam dwa razy mierzoną, ostatnio 4 sierpnia przez dowcipne usg, a teraz lekarz przez obmacanie stwierdził, że jest już o połowę krótsza od ostatniego razu, ale jest jeszcze zamknięta. Przy czym mała tak pcha główką, że jeszcze trochę i w ogóle jej nie będzie. To wtedy będzie się działo.........Mam odpoczywać, nie dzwigać, nie ćwiczyć, żeby do 36 tygodnia donosić, potem mogę szaleć:)
 
u mnie podczas badania lekarz tylko na samolocie sprawdza szyjkę i zawsze mówi: "wszystko w porządku". jak sie kiedyś spytałam "w porządku to znaczy ile ma", a on mi na to że jak będzie za krótka to mi powie i mam się centymetrami nie przejmować :tak: teraz następna wizyta 9.09 ale co tydzień mam sobie przychodzić do położnej na ktg
 
mysle ze jak narazie idzie nam dobrze.... nie ma jeszcze wczesniakow...oby tak dalej kobitki ja to bym chciala tak do tego 37-38 minimum wytrzymac a tutaj tyle do zrobienia w domu grrrr a jestem ostatnio taka senna... cala ciaze nie bylam to teraz mnioe wzielo
 
Wiecie co jak ja byłam ostatnio w tym szpitalu na patologii to normalnie oczy mi wyszły na wierzch. Płaski telewizor, oczywiście za darmo - bez wrzucania żetonów. Sala dwuosobowa. Łazienka czysta i okafelkowana w pokoju. Szok. Było nieźle - jak na szpital :)
No to rzeczywiście nieźle:)Jak ostatnio leżałam w szpitalu na tą nieszczęsną różę to miałam sama salę, ale nie jako luksus tylko poprostu izolatkę;P a telewizor był nie dość że taki co nasze babcie pamiętają to jeszcze działał 2zł na godzinę:D

A teraz pytanie z innej beczki, bo właśnie niedawno leczyłam tą różę(jest to choroba wywołana paciorkowcami)brałam długo antybiotyk, z tego co czytałam was-to będziecie robić wymaz na obecność paciorkowców(mi jeszcze gin. nic nie wspominała o tym i nie wiem czy się nie upomnieć?).Czy jest prawdopodobne że jeśli zrobię ten wymaz to ja mam te paciorkowce-chodzi mi o to że choroba umiejscowiła się na twarzy a ten wymaz z pochwy...Kto mi wytłumaczy o co w tym wszystkim chodzi?
 
Aniołek podłużnie główkowo= leży łepkiem w dół, czyli idealnie do sn, no chyba, że chcialas miec cesarkę ;-).

Miednicowo, pośladkowo, to dupcia na dole, a łepek w górze.

A jak po bokach, to poprzecznie.
 
reklama
Agrafa - dziękuje:) Ja źle to zrozumiałam i cały czas się martwiłam :) - byłam przekonana że to tak jak leżenie poprzeczne :). Ale mi ulżyło :)
 
Do góry