reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

A ja po wizycie i brzuszek obniżony, główka nisko, szyjka krótka jak ostatnio, ale miękka i jeszcze zamknięta. Ogółem zostałam dzisiaj wymacana od środka i na zewnątrz, że aż mnie brzuszek bolał. Usg pan doktor nie zrobił, ale obliczył jakoś tam na te palce, rękę czy jak oni to liczą, że jakieś 2900 wagi mała ma. I zapisał na wizytę na 22 września,ale zrobił sobie duży znak zapytania:) Śmiał się, że teraz dwa tygodnie niewiadomej:) A i powiedział, że ze względu na tego paciorkowca to podczas porodu dają jakiś antybiotyk.
 
reklama
gratuluje udanych wizyt:)
ja najadłam się strachu dziś u gin szyjka si skróciła, w piatek będę wiedziała dużo więcej bo idę na usg.
 
ja dzis bylam u lekarza..... szyjka miekka ..lekarz stwierdzil zebym donosila do 37 tygodnia to nie bedzie wczesniak po 37 moge juz spokojnie rodzic hehe.....
mam juz do niego nie przychodzic dostalam zwolnienie do 21.09 a 22.09 skierowanie do szpitala na juz na badania ktd ale to w razie jakbym sie wczesniej nie znalazla w szpitalu ihihih ;p
lekarz stwierdzil ze dla mnie lepiej byloby troche wczesniej bo jestem drobna i lzej mi bedzie urodzic hehe....
no zobaczymy jak to bedzie ...
juz sie doczekac nie moge aaaaaaaaaaaa ;))))))))))))))
 
oj jak mnie to wqrzalo, myslalam ze wszytskich pobije, nic tylko codziennie urodzilas, urodzilas, kiedy urodzisz, cholery mozna dostac z czyms takim

Skądś to znam ;)

Kurcze ja tez bym wolala nie byc "przeterminowana", tym barzdiej, ze moja sis przylatuje pod koniec wrzesnia zeby Małą zobaczyc i wraca 8 pazdziernika i mowi, ze ja to nic nie obchodzi i ze musze jakos urodzic do tego czasu :-D Tylko jak to zrobić... dużo ruchu mam bardzo często i nic sie nie obniża..
 
Ja mam wizytę 14,09 czyli w 36 tyg. i mam nadzieję na L4 już do końca i że nie będę musiała jechać jeszcze raz przed porodem do gin. Włażenie na fotel gin. w tym stanie to nie lada wyczyn, a ze schodzeniem to dopiero :D
I po tym 14.09 to pewnie musiałabym już taxi wziąść ( 50zł w dwie strony) więc szkoda mi tej kasy. Wolę na małą wydać. Narazie jeszcze mieszczę się za kółkiem, tylko już max niewygodnie jak ma się nisko brzusio.

dużo ruchu mam bardzo często i nic sie nie obniża..
Heheh monia, bo tu nie o takie ruchy chodzi;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry