reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Hej, właśnie dopadłam kompa, może macie rację z tym tarciem, będę obserwować. Szkoda że te nasze kruszynki cierpią przez te zębuchy tak, ale cóż, skoro nie ma na to rady to jakoś przetrwamy. Dzięki za pomoc, zazdroszczę swoją drogą Wam tego że możecie sobie pisać i wspierać się na forum, ja już nawet nie poczytam, ale gorąco pozdrawiam wszystkie październikówki. Buziaki!!!!!
 
Uf, już po, nie było tak strasznie, Młoda trochę popłakała, ale dostała zabawkę i ból w magiczny sposób zniknął :-D Ważymy 8400 i mamy 67 cm długości. Myślałam, że więcej, bo ubranka już na 80 nosi..Poza tym wszystko ok ;-)
 
Coruja cieszę się, że wszystko ok. A z ubrankami to różnie jest. Ja na przykład nie lubię zbyt obcisłych ciuszków u Bianki. Moja waży 7100 i ma ok.70cm i nosi 74/80.
 
my dzis po szczepieniu szczepionka 6 in 1 oraz szczepienie przeciw meningokokom typu C i pneumokokom,płacz straszny, ale tata poprzytulał i bylo dobrze, Asia wazy 8300 i ma 70cm, nie wiem jak ja wcześniej mierzyłam ze miała 74:szok:
 
miałam niepisać o swoich problemach z małą, ale poposcie Karolinusi napiszę. Wiem co czujesz. ja po przeprowadzce zmieniłam pediare,osrodek rechabiliacjn i zaczeł się moje wizt u lekarz (w zwiazku ze znacznie obniżonm napieciem miesniowm). Jeden neurolog dziecięc swierdził że jes dobrze.na nasze nieszczęście poszliśm dodrugiego ale dla dorosłch. dobrze małej nie zbdał i swierdził że ma wodogłowie i duże zmian w śródmózgowiu.niebędę mówić ile się napłakałam i co przeżłam.nadrugi dzień poszłam do swojej lekarki i powiedziała że w żadnm razie nie ma ona wodogłowia i że pograulować mu należ ze widzi takie zmian bez badań. zreszą odwiedziłam już mnóswo lekarz i żaden nie miał podobnch pomsłów. główka jej rośnie zgodnie z siatką centlową. czeka mnie jeszcze jedna wizta u neurologa dziecięcego,boję się bardzo,ale wierzę że powie jak pierwsz neurolog ze jes dobrze
 
Wiesienko,dobrze,że szczepienie macie już za sobą,nas jutro czeka i to obie moje panny naraz będą szczepione :szok::szok::szok::szok::szok:.
No i śliczna waga Twojej Asi :tak::tak::tak:.
Pszczółko,współczuję przejść z lekarzem :no::no::no:.
Mam nadzieję,że wizyta u tego neurologa dziecięcego,do końca Was uspokoi,na pewno wszystko będzie dobrze,zobaczysz :tak::tak::tak:.
 
reklama
Do góry