reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włoski widoczne na badaniu usg

Dołączył(a)
16 Luty 2022
Postów
13
Moja Pani ginekolog na usg III trymestru powiedziała nam, że nasza córeczka ma dużo włosków. Byłam w szoku bo nie spodziewałam się, ze na usg można dopatrzeć się takich rzeczy. Jak wrażenia po waszych usg? Czy przepowiednie spełniły się po narodzinach i wasze dzieci miały bujną czuprynę? :)
 
reklama
tzn ... jeśli na usg widać to to już nie jest przepowiednia tylko fakt 😄.
Natomiast przepowiednia czy przesądy to coś w stylu: ooo męczy ciebie non stop zgaga ? na bank dziecko będzie mieć dużo włosów !
... ja miałam zgagę bite 3 miesiące 😭🤯 a mój łysy jak kolano po depilacji 🙈 ma 7miesięcy i dopiero jakaś szczecina mu się pojawia.
 
U mnie na usg też było widać długie włosy. Każdy pytał czy mam zgagę. A mnie męczyła tylko raz podczas całej ciąży. Więc z przesądu nici. Natomiast córka rzeczywiście urodziła się z bujną czupryną czarnych jak węgiel włosów.
 
Moja Pani ginekolog na usg III trymestru powiedziała nam, że nasza córeczka ma dużo włosków. Byłam w szoku bo nie spodziewałam się, ze na usg można dopatrzeć się takich rzeczy. Jak wrażenia po waszych usg? Czy przepowiednie spełniły się po narodzinach i wasze dzieci miały bujną czuprynę? :)
Tak synuś urodził się z włoskami które było widac wcześniej na usg ♥️
 
U mnie również na usg było widać włoski i córa się urodziła z ciemnymi, długimi. Nie jakaś bujna czupryna, ale włosków trochę było. 🥰
 
Bylo widać na usg i urodziła sie z włosami,ale spodziewalam sie bardziej bujnej czupryny po tym co mówił ginekolog ;) zgage mialam ostatnie 2 tygodnie
 

Załączniki

  • 20230126_092517.jpg
    20230126_092517.jpg
    479,3 KB · Wyświetleń: 123
Ostatnia edycja:
tzn ... jeśli na usg widać to to już nie jest przepowiednia tylko fakt 😄.
Natomiast przepowiednia czy przesądy to coś w stylu: ooo męczy ciebie non stop zgaga ? na bank dziecko będzie mieć dużo włosów !
... ja miałam zgagę bite 3 miesiące 😭🤯 a mój łysy jak kolano po depilacji 🙈 ma 7miesięcy i dopiero jakaś szczecina mu się pojawia.
Ja to samo, ogólnie jestem zgagowcem, a w ciąży to już wgl była masakra… tyle mleka co ja w ciąży, na zgagę, wypiłam to chyba w całym życiu nie wypiłam 😂
A młody był prawie łysy, małe jasne włoski jedynie. Teraz są trochę dłuższe (5,5mca), ale nadal jest ich mało. Czasem żartobliwie mówimy do młodego łysy właśnie 😂
Na jadnym z usg faktycznie tez lekarz mi powiedział ze włoski widać, jakież było moje zaskoczenie jak po pierwszej fali miłości i szczęścia po zobaczeniu młodego zobaczyłam ta mała łysinkę 🥹
 
U mnie dwójka dzieci czarne włosy, bujne czupryny, ale na usg nikt nic nie mówił. Zgaga mi powiedziała, miałam ja od samego początku do końca ciąży 🙈
 
reklama
Moja Pani ginekolog na usg III trymestru powiedziała nam, że nasza córeczka ma dużo włosków. Byłam w szoku bo nie spodziewałam się, ze na usg można dopatrzeć się takich rzeczy. Jak wrażenia po waszych usg? Czy przepowiednie spełniły się po narodzinach i wasze dzieci miały bujną czuprynę? :)

Nam również pani doktor powiedziała że spora na włosków malutka i się sprawdziło 😉 ❤️
 
Do góry