reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka z montowanym fotelikiem?

Ja takowego wózka nie mam i bardzo żałuję ,że się na niego nie zdecydowałam. Myślałam chyba że moja Majka będzie przez rok ważyć 3,5 kg i będę mogła ją na zakupy brać w foteliku i przenosić tam i z powrotem :-D
 
reklama
Witam!

Ja mam wozek Maxi Cosi Mura 4 i spacerowke Maxi Cosi Mila. Na obu da sie zamontowac fotelik Maxi Cosi Pebble. :tak: Jestesmy bardzo zadowoleni z tego rozwiazania! Poza tym oba wozki calkowicie spelniaja swoja role: Mura jest bardzo stabilnym wozkiem, niemal terenowym. ;-) Zas spacerowka Mila swietnie sie prowadzi w miescie, na zakupach itd. Jak dla mnie to juz tylko Maxi Cosi jesli chodzi o wozki i foteliki! A dodam, ze foteliki Maxi Cosi da sie montowac rowniez na innych wozkach (m.in. Quinny o ile dobrze pamietam). ;-)

Pozdrawiam!
 
tez zaczynam szukać tego typu wózek 3w1 :) miał być Lonex, ale zmienili koła w nich i mi nie przejda. Zastanawiamy sie nad Tako - captiva, i ostatnio zaczęłam sie zastanawiać nad X-lander.
ktoras z was może posiada takie wózki, jakieś opinie?
 
my akurat kupilismy wozek zwykly,ale na pewno przy drugim dziecku bedzie 3w1.nie raz musialam budzic Nadie,bo zasnela w samochodzie. Tez podroz samolotem z takim wozkiem jest duzo latwiejsza,gdyz w cenie biletu dla niemowlaka jest jedna rzecz np albo wozek,albo fotelik wiec trzeba wybierac,albo dokupic. wiadomo,ze fotelik musi byc,bo dziecko na lotnisko itp musi byc przewozone w pasach,z wozkiem 3w1 nie ma problemu,bo montuje sie fotelik do stelazow i juz:) i fotelik i wozek
 
A ja kupiłam wózek właśnie Jane Nomad 3w1 ale z gondolka którą można stosować na początku do wożenia dziecka w samochodzie. To jest świetny patent, naprawdę bo dziecko jak zaśnie na spacerze to potem wkładam do samochodu i dziecko się nie budzi nawet. Montaz i demontaż ze stelaża - łatwizna, praktycznie jednym ruchem
Do tego mam też duża spacerówke, same zalety
 
bertula - masz capazo czy transportera?? Ja mam capazo, ale nie stosuję jej w aucie, wolę fotelik, mam stratę. A teraz testuję gondolkę micro - jest bardzo fajna :tak:
 
dla drugiej pociechy zakupilam Bebe confort Elea z fotelikiem cabro fix. Dla corki nie mialam mozliwosci montowania fotelika na stalazu wozka i ubolewalam nad tym strasznie :(
gondole tego wozka mozna zamontowac w samochodzie (posida pasy) wydaj mi sie to fajnym rozwizaniem :)

relacja z uzytkowania w lutym :)
 
reklama
Ja mam wózek Orbit Baby G2, również w nim montuje się fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX. Jest to fajne rozwiązanie ponieważ malca nie trzeba przekładać z fotelika do wózka ale można od razu wyciągnąć fotelik i zamontować w 2 sekundy. Do zestawu były dołączone połozy na które montowaliśmy gondolę czy siedzisko, dzięki temu miałam kołyskę bądź bujak. Z fotelika już nie korzystam, ale wózek jest świetny. Teraz korzystamy ze spacerówki. Bardzo dobrze się go prowadzi i myślę że jeszcze długo mi posłuży :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry