reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oTO NUMER DO TEGO GOSCIA 603 772 606 SPRZEDAJE TE WOZKI NA ALLEGRO. CENA 800ZL. NA ALLEGRO MA JE PO 850
 
reklama
Wczoraj byliśmy z mężem oglądać wózki....i z przerażeniem muszę stwierdzić, zę wózki TAKO moga sie podobać, ale ja bym takliego wózka nie chciała! JEST BARDZO CIĘŻKI - 19 kg :-[ I jak pomyślę, ze sam wózek sprawia mi problem z uzywaniem a co dopiero jak dojdzie do niego dziecko i nie daj boze jakie szakupy na dol do koszyka.... jestem przerazona... i wiem jedno, podstawowa rzecza na jaka trzeba zwracac uwage to waga.....
 
Anek masz rację waga wózka jest bardzo istotna, teraz też to wiem ale jak kupowaliśmy wózek dla naszej córeczki nie wzieliśmy tego pod uwagę i potem musiałam się męczyć. Mimo że mieszkam na 1 piętrze nie dawałam rady wnieśc wuzka z dzidziusiem musiałam go zostawiąć na dole. Drugi raz nie popełniłabym takiego błędu.
 
Ja już się chyba zdecydowałam na wózek, dokładnie na x-landera X1, czyli ten 4kołowy, waży 13,5kg więc chyba niema tragedii, nie jest tani, ale powinnam się zamknąć w 1,5tys z fotelikiem i akcesoriami. Natomiast słyszałam, że są problemy z dostępnością, a nie chce takiego brzydkiego czerwono niebieskiego :(
 
13,5 kg KOSMI to bardzo dobra waga jak na wózek, wczoraj oglądałam też tego X-landera w kolorze niebieskim... on ma jakaś małą gondole, ale fakt jest lekki. ja jeszcze nie mam swojego typu.... tzn. mam MUTSY ale mnie na niego nie stać :) więc szukam dalej :)
 
hehe anek też bym się skusiła na Mutsego, ale strasznie drogi - więc moge jedynie pomarzyć.
 
Kosmi dlatego ja marzę ;D a szukam jednak czegoś tańszego :) a moze ten x- lander trzeba wziąść po uwage.... oj sama nie weim...
 
Może wiecie gdzie można obejrzeć ,,na żywo'' wózki TAKO?
 
reklama
hmm, wydaje mi się, że w większości sklepów z wózkami. Jak do tej pory były we wszystkich, które odwiedziłam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry