reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

u nas narazie Romer King Plus do 18 kilo. Kuba narazie nie wystaje z niego. Wagowo to on nieale 11 kilo ale pewnie szybciej wzrostem wyrosnie. Narazie z kurtka jeszcze jest ok, podnieslismy mu tylko ochraniacze glowy do gory i napewno przejezdzimy jeszcze. R brat teraz kupil corce ten nastepny co sie z niego siedzisko potem robi a Majka jest starsza, ma 2,5 roku i jest dosc duza jak na swoj wiek i tyle jezdzila wiec mysle ze Kuba tez jeszcze ma ok.
Moze na lato cos pomyslimy jak ten bedzie za maly.

Kurde nie wiem dokladnie jaki oni kupili wiem ze tez Romera ale nie wiem czy jest inne nachylenie oparcia, raczej watpie zeby w tych wiekszych jeszcze to bylo
 
reklama
Kasia my mamy też do 18kg CHICCO KEY 1, 9-18 kg, GWARANCJA PL od ręki W-wa (828583769) - Aukcje internetowe Allegro i Daria w kurtce to sie ledwo mieści... masarka. Myślałam o kupnie już większego, ale warunkiem jak dla mnie są pasy 5-punktowe, bo Daria zaraz by mi chciała wyłazić z fotelika z pasami samochodowymi.
Ja od początku chciałam kupić ten fotelik zamiast Chicco, SS* EDDIE BAUER Fotelik samochodowy 3w1 do 45 kg! (834221485) - Aukcje internetowe Allegro jest ogromny i bardzo fajny, ale znalazłam kilka opinii na necie że jest taki sobie... no ale teraz sobie myśle, że przecież można znaleźć negatywne opinie rodziców na temat każdego fotelika.
i tu mam prośbe do grudniuwek z za granicy, Kacha, Stefanka, Alex, Sylwia Pryzybelka czy słyszałyście coś o tym foteliku, albo widziałyście? Co sądzicie? Doradźcie coś

Aha a co do podkładki, to ja sie na nią chyba nigdy nie zdecyduje raczej, gość w sklepie kategorycznie odradzał tego bardziewia, powiedział że jest to wręcz niebezpieczne!! Że lepiej kupić najtańszy fotelik taki za 100zł do 36kg a przynajmniej dziecko będzie bezpieczniejsze
 
Agatko niestety nie widziałam takiego fotelika, więc nie mogę Ci pomóc :no: Jedyne co mogę doradzić to wybrać sobie fotelik w sklepie i ewentualnie wtedy zamówić na allegro. Tak w ciemno to bałabym się brać, musiałabym najpierw obejrzeć na żywo i wymacać ;-)
 
ataata szukam w sieci opinii ale z tego ci widze to sa raczej srednie do slabej.
powody: nie nadaje sie dla wysokich dzieci, nie wystarczajaca wysciolka na siedzeniu, 2 letnie dzieci potrafia sie same wypiac, uchwyt na picie jest za nisko co uniemozliwia uzywanie, szelki sa ciezkie do naciagniecia, trudno sie zdejmuje pokrycie do prania.
oczywiscie sa tez pozytywne ale chodzilo i o najczestrze wady prawda ??
ogolnie jest najbardziej znane w usa dlatego nie mozesz zbyt duzo opinii wyszukac.
 
kasia maj zobacz sobie tutaj na prezentacji to odchylanie fotelika
Maxi-Cosi products - gb-en

ataata a cos takiego ??
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs...tdisplayA_65_10751_-1_14568_89337_10001_14568
widzisz ten ma opinie ze warto go kupic i ze atrakcyjna cena i mozesz zobaczyc video prezentacje :))
ten wydaje sie tez ciekawy http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_83644_10001?cm_mmc=Blue%20Barracuda-_-Affiliates-_-Affiliate%20Network-_-Buy%20At&source=buyat
 
Ostatnia edycja:
O stefcia widzisz ten pierwszy co pokazałaś jest bardzo fajny, tylko podoba mi się w innym kolorze: Buy your Baby Weavers Beline SP PlusIris Black reviews from Kiddicare 9 Months to 11 Years | Online baby shop | Nursery Equipment tylo że u nas ich niesma chyba:crazy:
Ten drugi Safety bardzo pzrypomina mi Concorda, moja siostra je ma są takie nawet, ale wydaje mi się ona jednak za mały... nobo tak naprawde on jest mniejszy, jest taki pomiędzy moim Chicco a tym z pierwszego linku od Ciebie, więc odpada, mimo że ładny to wole kupić już ten największy.
Aha ciekawostka, ten Safety co pokazałaś.... zobacz, Safety ma też fotelik identyczny jak ten Eddie Bauer co o nim myśle... SS Luksusowy SAFETY 1st Fotelik samochodowy 2-45kg (818299229) - Aukcje internetowe Allegro ciekawa sprawa, bo sa identyczne:crazy: i oco chodzi, tez bedzie dupiany>
 
zaraz poszukam opinii ale wiesz moze podobnie wygladac a byc ulepszony albo z lepszej jakosci materialow. wyglada super.
wiec tak: ciezko zainstalowac, troche sztywne szelki, niewygody w pozycji tylem bo zajmuje duzo miejsca
baardzooo duzo ludzi nie potrafilo go wogole zainstalowac w usa :) no i nie polecaja dla niemowlat. podobno jest duzy i dosc gramotowaty hehe
 
Ostatnia edycja:
Stefanko-dzięki fajny...ten maxi cosi -tylko właśnie J uświadomił mnie żeby brać pasy 5-punktowe......-pomyślimy jeszcze.-ale dobre jest to że można go choć troszkę rozłożyć.
 
reklama
stefcia Ty moje centrum informacyjne, dziękuje Ci ślicznie:tak:
Czyli ci, wychodzi na to że ten Safety ma lepsze opinie od Eddie Bauer...? Może dlatego że Eddie Bauer ma tylko 1 model fotelika, a takto produkuje odzież, a Safety generalnie chyba robi foteliki?? Kurcza nie znam tych firm zabardzo!
Więc tak: pozycja tyłem mnie nie dotyczy, niemowlęciem Daria już nie jest, w Chicco tez mam sztywne szelki (tzn nakładki na szelkach są za duże i obcierają Darii szyje), to że jest duży to akurat dla mnie największy plus, no a co do zainstalowania.... hmm no wiesz ze wszystkim da się poradzić;-) może Polacy są "jaśniejsi" od Amerykanów;-)
Edit:
Ten Safety ma nie najlepsze oceny w testach ale kurcza jest wypaśny jak cholera http://www.safety1st.com/usa/eng/Pr...456TRI-Alpha-Omega-Elite-Convertible-Car-Seat
 
Ostatnia edycja:
Do góry