reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki itp.

My wzięliśmy maxi cosi cabriofix. Adaptery kosztowały nas 60 zł. W Smyku też wydawało mi się strasznie drogo- tam pooglądaliśmy wózek i fotelik, potestowaliśmy wszystko, a zamówiliśmy w małym sklepie w Oświęcimiu.
 
reklama
ok to spróbuję poszukać tych adapterów na allegro tylko nie wiem czy mają być jakieś specjalne czy to bardziej coś uniwersalnego.
Bo fotelik chyba też weźmiemy Cabriofix folkloric są śliczne ;)
 
My wzięliśmy ostatecznie w kolorze Divine Denim (kolor z poprzedniej kolekcji), ale nad folkloric też się zastanawialiśmy bo są śliczne :tak:

Na pudełku do naszych adapterów jest napisane: ""Maxi-cosi City Cabrio Cybex Aton ADAPTER"
 
a widzisz może ja coś sobie ubzdurałam, bo tam w opisie tak napisali i to pewnie chodzi "adapter-łącznik" napisane zamiennie. Dlatego coś mi w tym obrazku stelaża nie pasowało, ale dzięki za rozwianie moich wątpliwości i pomoc :)
 
reklama
Do góry