reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

w końcu go znalazłam ;)) a już traciłam nadzieje ;))
DSC_0193.jpgDSC_0195.jpgDSC_0196.jpg
Nie patrzcie na kartony bo wyprawka się zwozi ;))
 

Załączniki

  • DSC_0193.jpg
    DSC_0193.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 141
  • DSC_0195.jpg
    DSC_0195.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 128
  • DSC_0196.jpg
    DSC_0196.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 137
reklama
Chwile temu poszłam do przyszłego pokoju mojej małej żeby złożyć wozek i zrobić zdjęcia jak wyglada z fotelikiem, gondola i spacerówka. Ledwie założyłam gondolę a zorientowałam sie, ze mam pasażera ;D ImageUploadedByForum BabyBoom1399310244.198284.jpg przepraszam za bałagan w tle ale wiele rzeczy jeszcze nie ma swojego miejsca ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1399310244.198284.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1399310244.198284.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 212
śliczne wózeczki ;) a pasażerowie będą jeszcze śliczniejsi ;)
kolorlove piekny ten twój wózeczek ogladałam go i byłam zachwycona jego lekkoscią i zwrotnościa ale niestety to nowy model wiec używek jeszcze nie można dostać a na nowy nie chciałam tyle wydawac, tak czy siak zazdroszczę ;))
 
śliczne wózeczki ;) a pasażerowie będą jeszcze śliczniejsi ;)
kolorlove piekny ten twój wózeczek ogladałam go i byłam zachwycona jego lekkoscią i zwrotnościa ale niestety to nowy model wiec używek jeszcze nie można dostać a na nowy nie chciałam tyle wydawac, tak czy siak zazdroszczę ;))

Kupiliśmy nowy, bo chcemy zachować na kiedyś dla drugiego malucha i trafił nam się w bardzo fajnej cenie za niecałe 1500 zł już z fotelikiem maxi cosi :) I to prawda jest super zwrotny i lekki :)
 
reklama
Do góry