reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki

@caltha fajny jest. Trochę drogi. Ale problem jest z isefix em. Nie mamy tego systemu. Niby taki fotelik można montować pasami ale wydaje mi się że bezpieczniejszy jest taki dedykowany do pasów.
Nie ma znaczenia, ważne by go dobrze zapiąć. Pasy czy ISO fix to ten sam poziom bezpieczeństwa, tylko wygoda. I na pasy łatwiej dopasować do kanapy w aucie, bo na ISOFIX już nie w każdym aucie będzie dobrze leżał. Także tym się nie przejmuj.
A za kolejny porządny fotelik musisz dać 800zl minimum- ten po nosidełku jeśli chcesz tyłem dalej, więc ten wychodzi w sumie taniej :)
 
reklama
@caltha dzięki za info. Jak czytam o fotelikach to są różne opinie. W sumie wolę dać więcej za fotelik który dłużej posłuży niż 2 razy płacić. A nosidełka nie chcę bo to może i wygodne ale nie zdrowe dla malucha. Wolę fotelik montowany na stałe.
 
fotel z tego co już się dowiedziałam ten pierwszy warto przymierzyć do auta i jak sprzedawca zmierzy kąt ma to podobno zapobiec aby główka nie opadała dziecku podczas podróży, jeśli chodzi o bezpieczeństwo to warto zastanowić się nad bazą, cybex ma bazy montowane też na pasy, a wózek na razie spodobał mi się anex ale czasu jeszcze troszkę jest :)
 
reklama
reklama
Do góry