reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Aniaaa ale moze poszukaj Graco z otwieranym bokiem bo to naprawde jest bardzoooooo przydatne (jak wyciagane szczebelki w łóżeczkach drewnianych:tak:) Bynajmniej moim zdaniem:tak:
 
reklama
Andzia, taki sam wozek (kolor jak nr 6 z tej aukcji) kupilismy Julce. Byla w nim na spacerze niestety tylko kilka razy (gdy spadl snieg). Wozek jest dosc ciezki, takze musialam kogos prosic o zniesienie/wniesienie. I nie miescil sie do bagaznika... Ale poza tymi dwoma aspektami, bylam w pelni zadowolona. Swietny na nasze "dobre" chodniki, krawezniki, kaluze itd. Bardzo solidny (nawet zima sobie radzil). Teraz pewnie Maluszkowi bedzie sluzyl przez kilka miesiecy. Pomysl/popatrz, zanim sie zdecydujesz. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Wiecie tak sobie pomyślałam,że kupię wózek z wyjmowaną gondola. Spacerówkę kupię osobno blizej lata. Maluszek bedzie już wiekszy. Bardzo podobaja mi się wozki z allegro-ale jakoś boje się kupić,a co jak nie bedzie taki jak na foto?:szok: Bo oferty faktycznie sa kuszace:tak:
 
Majeczko bo to sie robi tak:
Idu do sklepu macasz, badasz w zdłuż i w szerz. I jak juz masz 100% pewności kupujesz na allegro:-p Ja tak napewno zrobie
 
Ja oglądałam na żywo wózek firmy espiro atlantic 2w1 cena 889pln i jedo bartatina 1320 pln 3w1 (z fotelikiem wpinanym) bardzo ok się wydają.
 
:-DCzarna własnie tak zrobiłam pomacałam w sklepie-na allegro niby takie same tylko niższa cena:-):tak:niz w sklepie. Może i skusze sie na taki zakup:blink:

Jak naprawde sie boisz to wyczaj cos innego i tanszego na żywca. I znajdz to na allegro i zamów wtedy bedziesz wiedziała czy opłaca sie tak kupowac czy nie.
Ja juz kupiłam dużo rzeczy na allegro i naprawde jeszcze nie trafiłam na nic złego i nie zostałam oszukana. Ważna rada aby sprawdzic kupujacego czyli opinie/komentarze o nim. I jezeli nie posiada neg to myśle ze nie ma co sie obawiac. I jeszcze jedno przed dokonaniem zakupu dobrze sie skontaktowac ze sprzedajacym i sie dowiedziecz czy aby dany produkt w danym kolorze itp napewno jest dostępny:tak:
 
reklama
Do góry