reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Napewno bo dopiero się zacznie sezon wiosenno-letni kiedy to maleństwa spokojnie pojeżdżą bez tych kombinezonów.
A na jesień zaczną się pierwsze kroczki :-D o ile nie wcześniej.
 
reklama
ANIA ja nie chcę sprzedać naszej Teutonii, bo to był mój wymarzony wózek od początku i długo na niego polowałam, bo się uparłam właśnie na ten i wreszcie udało mi się kupić na ebayu. Tylko mojemu M. się podoba x-run, bo to specjalny do biegania.
 
testowanko super wyszlo:)maly zadowolony, ja tez bo wozek naprawde leciutki:)tylko w galerii musialam kolka zablokowac bo na tych krzywych plytach mi wozek skrecal i wygladalo jakbym pijana byla, a na krzywym chodniku o dziwo nie skrecal...ale wozio ogole super:)
 
Noto super...ja juz ogladałam swoje siedzisko od spacerówki ale jeszcze odłożyłam ją z powrotem. A kusi kusi;-)
 
no ja na dwor jeszcze w mojej spacerowce nie wyjde na dluzszy spacer bo jest za cienka i bedzie mu za zimno chyba.ale jak sie tylko ociepli troszke to wio:)
 
A myśmy się wczoraj woziły bez gondolki, bo chciałam, żeby Iza pooglądała.
Pod małym kątem ją posadziłam i sruu....

i....

Zasnęła po 50m :-D
 
Ostatnia edycja:
Hihiihih .... jeszcze poogląda sobie świat maleńka Izunia.
Najwidoczniej spać się jej chciało.
Ale wiosna za pasem i lato - spacerki bez gondoli w spacerówce będą że hej.
 
reklama
Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie u nas takiej plagi os, jak w ostatnie lato..:baffled::baffled::baffled: Wszyscy jeździli w moskitierach.. :dry:
 
Do góry