reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Fajnie, że się Wam podoba :-) Naprawde... nawet nie wiecie ile mi odpadło nerwów dzięki tej bramce - bo normalnie Aniela leciała do schodów jak tylko np. przestaliśmy na nia przez chwilę patrzeć np. ja podnosiłam głowe i prosiłam M żeby zrobił mi herbatę a Aniela była już przy schodach!
Ciesze się, że udało nam sie ją znaleźć bo my mamy tam 160 cm a wszystkie bramki były maks 140, no ale tą znaleźliśmy w świecie dziecka i do tego jest z grafitowego metalu więc nawet tak nam "designu ;-)" nie psuje ;-)
 
reklama
co do bramki zagradzającej zejście do piwnicy to M. uparł się że zrobi sam, taką z drewna i ...... zrobił:szok::-D:tak:
całkiem mu to wyszło, obiecuję wkleić fotkę, ale mój majsterkowicz przy cięciu piłą desek tak był przejęty że przy okazji przyciął palec:-( na sczęście nie okazało się to tak groźne jak wyglądało:tak:
 
A ja jestem wniebowzieta, poniewaz bylam dzis w lumpeksie na zakupach, i wypatrzylam tam stojaca hustawke dla Maciusia:-)! Podobna do tej ktora kupila kiedys Agutka Zuzance. Kosztowala tylko 30zl!:szok:Od razu obejrzalam, a poniewaz byla w bardzo dobrym stanie to od razu ja kupilam! Wypralam tylko siedzisko, ktore troszke sie zakurzylo i bedzie super! Jestem zadowolona z zakupu. Od dawna na nia chorowalam, ale na nowa nie bylo mnie stac, a tu taaaka okazja:-):tak::-D Hustawka ma min 3-4 lata, ale jest super!

Agutko, a tablice do wozka sa superanckie! Kurcze, szkoda, ze nie widzialam wczesniej tej aukcji:-( bo juz zakonczona.
 
Royannus,ta stojaca hustawka jest super! Dobrze zrobilas,ze ja kupilas. :-D <znowu rym :szok: :-p > Pochwal sie nia! Wklejaj,jak najszybciej,zdjatka! :-) :tak:
Ta Zuzankowa kosztowala,chyba,50zl + 20zl przesylka,ale dokladnie niepamietam. ;-)
 
Mju bramka elegancka:cool:, ale czy napewno nie do sforsowania przez Anielkę:blink::-D
ale Wy macie super schody!:szok::tak:
Royanno my też mamy taką huśtawkę, moja siostra kupiła taką Mai na allegro chyba za ok.70zł. A nasz listonosz był czerwony:wściekła/y: jak ją próbował wytarmosić z samochodu, w którym musiał coś rozkręcić żeby ją do niego wpakować!:-p:-D
a Lumpeksy są :cool:
Aniu ale Twój mężulo to prawdziwa złota rączka:tak:, dobrze że ty jako jego osobista sanitariuszka to doceniasz!:tak:;-)
 
A to nowy nabytek Adaśka. Dostał od dziadków. Myślę, że Zuzi szczególnie się spodoba ( a jeszcze bardziej Agutce:-D)
 
Ale sie mojej Córce facet trafił - nie dość, że przystojniacha to jeszcze ma taką super furę!
 
reklama
Do góry