reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Taycia jest ciężki ale to właśnie uroki wózków z dużymi pompowanymi kołami,dla mnie ciężar nie ma zbytniego znaczenia mieszkam na 1 poziomie i mam windę.W prowadzeniu jest lekki i zwrotny ,nie czuje się podobno ciężaru w trakcie prowadzenia.
 
Lana ten espiro ma dużo negatywnych opinii o tym, że elementy wózka bardzo szybko się zużywają....czytałaś o tym?

Słuchajcie a czy któraś z Was na forum kupiła wózek Tako warrior? A do tych co miały Tako jumpera mam pytanie czy nie okazał się trochę za ciężki?

Ja mam Tako Jumper :-) dla mnie nie jest za ciężki:-)ja go tylko podnosiłam do samochodu więc nie wiem jak bym musiała go wnosić np. na 4 piętro to czy tez bym tak mówiła ;-)
 
LANA, wizualnie dużo bardziej podoba mi się bebe confort, ale ma bardzo małą gondolę, to że nie można w niej podnieść zagłówka to dobrze, podobno nie jest to dobre rozwiązanie dla maluchów. Mimo, że Espiro nie jest w ogóle w moim typie :)-D) to chyba swój głos oddam na niego;-)
 
witam,
jako mama 3-latka mogę powiedzieć że wybór wózka zależy od wielu czynników, ja po długiej selekcji wybrałam Delti Leo (gondola, spacerówka, fotelik) starszego syna woziłam w Roan Kortina Lux i byłam bardzo zadowolona niestety zniszczono go gdy któregoś rozu zostawiliśmy go na noc na klatce :-( Mieszkam blisko lasu więc obowiązkowo pompowane duże koła, regulowana rączka bo mój mąż jest dużo wyższy, duża gondola bo zimą trzeba doliczyć koc/śpiworek i metalowy kosz na zakupy. A i dodam że delti ma w gondoli regulowane oparcie, które się sprawdza gdy dziecko zaczyna siadać. Roan nie miał i już pod koniec stycznia zmianialiśmy gondolę na spacerówkę. http://www.dudekdladzieci.pl/detail.php?product_id=169
 
Ostatnia edycja:
Fajny ten Delti, ale ja już mam tako Warrior i on też ma podnoszone oparcie w gondoli, do tego pompowane koła (na nasze chodniki idealne), wiec chyba wybor trafiony.:-)
 
to podnoszone oparcie w gondoli.. ktoś stosował w ogóle ?:D Bo ja się na to napalałam jak kupowałam swój a potem nigdy ale to nigdy nie podniosłam :-D. Tylko, że szybko zmieniłam na spacerówkę (6mc)
 
Jak ja miałam małe dzieci to wtedy jeszcze nie było takich "wygód" i pamietam jak się darła Karola moja bo nie chciała leżeć, więc wkładałam jej poduszkę, a jak zasypiała to musiałam dawać ja do koszyka na zakupy, gdzie podusia upi......liła się na maksa (to był grudzień/styczeń). Teraz mam nadzieję z tego korzystać, choć pewnie szybko włoże spacerówke, która mi się bardziej podoba :-D
 
reklama
Nikos -ja akurat nie z Krakowa :tak:ale zawsze możesz obejżeć wózeczek w sklepie i może jakiś sobie upatrzysz i wtedy taki sam model zamówić na allegro -napewno wyjdzie Ci taniej.Ja własnie tak robię mąż oglądał interesujący nas wózeczek w sklepie ,pojeździł nim itp. i będziemy zamawiać go na allegro jest 100zł. tańszy ,przesyłka kurierska ,pościel do wózka ,folia ,parasolka -dodatkowo gratis.Koszt gratisów 120 zł.więc naprawde można trafić okazję.My ogólnie zaoszczędzamy 220zł.Gwarancja producenta na 2 lata.
Dziękuję LANA za odpowiedź.

Byłam zdecydowana na wózek Espiro GTX. Byłam w sklepie, chciałam go wypróbować. Jest bardzo ciężki. Dla mnie ważne jest żeby wózkiem łatwo się wjeżdżało na krawężniki.
Espiro nie było to łatwe.

Moja szwagierka ma wózek CHICCO Trio Tour 4 zestaw (3w1) Chicco Trio Tour 4 97 Fuego - opinie o Chicco Trio Tour 4 97 Fuego - Strona 2 - Cokupic.pl
Jest bardzo z niego zadowolona.
Być może jego zamówię właśnie na necie, tam kosztuje około 1700 zł.
 
Do góry