reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
Bez skrętnych kół trudno operować wózkiem w każdym węższym miejscu i generalnie gorzej się go prowadzi. Zgadzam się z opinią, ze to dość istotny element i bardzo wygodny :-)
 
PODPISUJĘ SIE POD SKRĘTNYMI KOŁAMI :-)
dla mnie priorytetem są właśnie skrętne ,pompowane , duże koła i spacerówka montowana w obu kierunkach.Nie wyobrażam sobie sytuacji aby po włożeniu niemowlaka np. takiego 6-8 msc.do spacerówki i aby nie był dla mnie widoczny bo jedzie do mnie tyłem-masakra jakaś i w trakcie jazdy nie mam całkowitej kontroli nad maluszkiem.
 
Ostatnia edycja:
Skrętne koła to dla mnie podstawa i bardzo ważny aspekt (najważniejszy).
Przy pierwszym dziecku miałam wózek bez skrętnych kółek - NIGDY więcej
 
Zawsze jak patrzę na Twój avatar? to myślę sobie, że jednego małego bąbla masz, a ten bąbel to już 6 lat ma widzę...
Ten ostatni mi się podoba i ta budka podwójnie rozkładana i te siedzisko przód tył- plusy których nie ma chicco;-)
 
PODPISUJĘ SIE POD SKRĘTNYMI KOŁAMI :-)
dla mnie priorytetem są właśnie skrętne ,pompowane , duże koła i spacerówka montowana w obu kierunkach.Nie wyobrażam sobie sytuacji aby po włożeniu niemowlaka np. takiego 6-8 msc.do spacerówki i aby nie był dla mnie widoczny bo jedzie do mnie tyłem-masakra jakaś i w trakcie jazdy nie mam całkowitej kontroli nad maluszkiem.

Jak dobrze że ktoś człowiekowi doradzi! Akurat caravel ma własnie koła pompowane z łożyskami (cokolwiek to znaczy :confused: Jeżeli chodzi o spacerówke, to z tego co pisza we wszystkich ramach jest motowana tył -przód, czyli bardzo dobrze! No powiem że rozważałam opcje bujania tez, a z tego co widze, to raczej wszystkie te wózki na solidne i bezpieczne wyglądają, więc może faktycznie na skretne koła trzeba postawić :-) Tak ten navington caravel wygląda
354.jpg

No jutro musze to wszystko sprawdzic :no:
 
reklama
Do góry