reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
@kamilove właśnie też jestem tego zdania. Wózek to nie jedyny wydatek a my chcemy jeszcze mały remont zrobić przed przyjściem dzidziusia na świat.
Kobietki... Pewnie zadam głupie pytanie, ale chcę się upewnić... Czy gondola to jest ten "wkład, środek" wózka?

@sysia87 mówiąc o moskitierze w zestawie z wózkiem masz na myśli taką nad łóżeczko czy na wózek (?) ?
:-D
 
O - to jest real foto :)

wozek.jpg
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 230
Byłam ostatnio w smyku i był wózek który mi się spodobał w internecie (Bebetto Silvia) no i jakoś nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia a L twierdzi że się beznadziejnie prowadzi. No i znowu nie mam pomysłu. Wcześniej myśleliśmy o Tako extreme ale mi się już odwidział. No i miałam nadzieję że za wózek damy nie więcej niż 1,5 tyś, no max 2 tyś ale to już z fotelikiem. Najchętniej bym brała używany ale jak patrzę na te ogłoszenia to żaden mi się nie podoba kolorystycznie a to duży dla mnie argument bo jednak kupe czasu z tym wózkiem będę spędzała.
Niby jest jeszcze dużo czasu ale już się zniechęciłam.
 



fajny i ma wszystko to co wozek jak dla mnie miec powinien

Colly napewno trafisz na wozek ktory ci sie spodoba, ja wlansie przejrzalam sklepy internetowe i spodobal mi sie jeszcze wozek firmy HAUCK i tez sie zastanawiam, musze mezowi pokazac bo cenowo jakies 80€ taniej niz ten co jest u mnie na 1 miejscu i tez ma wszystko to co bym chciala zeby mial i chyba pojade na zywo je poogladac ale to narazie mam czas haha W wakacje chcemy kupic takze mozna sie porozgladac
o taki http://www.kinderwagen-berater.de/s...1.part10.Malibu-XL-All-in-One_Toast-Black.jpg jak w linku tylko tu nie widac akcesori ale ma pokrowiec na spacerokwe na zime i oslone na deszcz i moskitiere , spory kosz wiec musze na zywo zobaczyc
 
My będziemy kupować nowy. I tak planujemy więcej dzieci, to na pewno się przyda w przyszłości. To nie jest dla nas wydatek "na jeden raz" :) Fotelika nigdy w życiu bym używanego nie kupiła (no chyba, że mam pewność, że nie został jakkolwiek uszkodzony). Nie zaufałabym obcej osobie, że nic się nie przydarzyło i nie zostało jakkolwiek uszkodzone. To za duże dla mnie ryzyko, foteliki nowe nie są takie drogie, a mam 100% pewności, że moje dziecko jest bezpieczne. Nasze dość sporo będzie podróżowało samochodem, więc ten wydatek "się zwróci".
Polecam też ten artykuł: Rzeczy dla dziecka, które powinny być nowe | mamazone.pl
Wózek mogłabym używany, ale ten, co ja chcę, widuję na olx itd i tak tylko w paskudnych kolorach, więc odpada ;)
 
reklama
No fotelik dla dziecka jak patrzyłam to ok. 500zł. Są też droższe. Patrząc na to, że to zakup na rok to chyba nie tak mało. My często jeździmy autem ale podejrzewam, że niedługo będzie to znacznie żadziej. Głównie na trasie dom-zakupy albo gdzieś w jakieś fajne miejsce na spacer ale to i tak jakieś 20 minut jazdy. My nie z tych dalece podróżujących bo niestety u nas z urlopami słabo. Czasami na wekend się wyrwiemy ale to latem.
Fotelik kupimy nowy, czekamy na jakąś okazje. Polujemy na maxi cosi cabriofix. Czasami dorzucają go do wózków więc jak będzie w dobrej cenie to kupimy. ciężki temat bo tych wydatków naprawdę strasznie dużo.
 
Do góry