reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Hmmmm...wózki szeroki temat:tak::-D

Ja mam mutsy urban raider i jestem zadowolona... fakt wózek jest ciężki ale wiedziałam o tym jak kupowałam...chciałam pompowane koła to musze dzwigać:-D

Chce kupić leciutką spacerówke na lato żeby była na zmiane bo mutsiaka zostawiam...,szczerze Wam powiem że nie podobają mi się wózki z małymi kółkami...no ale innych chyba nie ma...no i chyba padło na peg perego aria oh:tak: wózeczek waży 5kg,składa się go jedną ręką....no i wizualnie może być. Zresztą ma go moja kumpela i jest mega zadowolona.... przed zakupem pożyczy mi go na 3 dni żebym się zastanowiła czy go chce.Ona ma korbe na punkcie wózków i miała ich dużo i dopiero ten spełnił jej wygórowane:-D wymagania....mianowicie chodziło jej o wygode córeczki;-)
Myśle że moge jej zaufać...no ale zobaczymy:-)
 
reklama
Roxy Arie bardzo mamusie chwalą. Będziesz zadowolona :-) u mnie ona miała minus bo nie składa się jak parasolka.
Zapp jest super ale się nie rozkłada i nie ma amortyzacji a szkoda.
 
my sie przerzucilismy na spaceroweczke Mclarenka i jest super:tak:jedyny minus to to,ze nie rozklada sie do pozycji lezacej,ale i tak mala potrafi dlugo przespac w pozycji na 3/4'te i nie zauwazylam,zeby bylo Jej nie wygodnie czy cos...;-)wozek sklada sie jedna reka i wazy ok 4-5kg.Uzywalam go do pierwszej corki i sprawdzil sie znakomicie.POLECAM
 
Katarzyna
ale jaką macie tę spacerówkę?
Bo o ile dobrze mi wiadomo XLR np rozkłada się do pozycji lężącej. No ale, może się mylę.

blondynkapoznan .... mam pytanie ... czy Ty zagłądasz tu (na mamy majowe) tylko do tego wątku? Który notabene sama założyłaś? :confused:
 
A jeśli chodzi o wózki, my jeździmy Quinny buzz 4 i jak do tej pory jestem super zadowolona. Confi napisała że ciężki. Nie mogę się z tym zgodzić, bo nie raz zdarzyło mi się składać i rozkłać (do bagażnika, a bagażnik nie jest niski) stelaż, wypinać godnolę, zapinać, wypinać fotelik po kilkanaście razy dziennie i mogę z czystym sumieniem stwierdzić że lepiej sobie tego nie wyobrażam. Nie raz w myślach dziękowałam za tak "sprawny" wózek - ten gazowy system sprawdza się super. Nadal jeździmy w gondoli ( na przemian z fotelikiem) i niestety nie mogę powiedzieć jak się sprawdza opcja spacerówki :baffled:
Dlatego z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze parę miesięcy :tak:
 
Katarzyna
ale jaką macie tę spacerówkę?
Bo o ile dobrze mi wiadomo XLR np rozkłada się do pozycji lężącej. No ale, może się mylę.

blondynkapoznan .... mam pytanie ... czy Ty zagłądasz tu (na mamy majowe) tylko do tego wątku? Który notabene sama założyłaś? :confused:
zaglądam inne wątki i nawet czasem coś pisze:-)a czemu pytasz?:-)
 
A jeśli chodzi o wózki, my jeździmy Quinny buzz 4 i jak do tej pory jestem super zadowolona. Confi napisała że ciężki. Nie mogę się z tym zgodzić, bo nie raz zdarzyło mi się składać i rozkłać (do bagażnika, a bagażnik nie jest niski) stelaż, wypinać godnolę, zapinać, wypinać fotelik po kilkanaście razy dziennie i mogę z czystym sumieniem stwierdzić że lepiej sobie tego nie wyobrażam. Nie raz w myślach dziękowałam za tak "sprawny" wózek - ten gazowy system sprawdza się super. Nadal jeździmy w gondoli ( na przemian z fotelikiem) i niestety nie mogę powiedzieć jak się sprawdza opcja spacerówki :baffled:
Dlatego z ostateczną oceną wstrzymam się jeszcze parę miesięcy :tak:
My mieliśmy Buzza 3 spacerówkę i używaliśmy tez z fotelikiem wózek lekki moim zdaniem.Ale mnie ta spacerówka wkurzała ten kubełek. Może wrócę do niego na zimę i mały już nie będzie spal w wózku.Świetnie się prowadzi .Z żalem go sprzedawałam ale nie mam gdzie trzymać tylu wózków:-(

 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do mam które mieszkają w Angli....czy jest tam w sklepach ten wózek...czy można go kupić tylko przez internet:sorry2: Z góry dziekuje:sorry2::sorry2::-)Search Results - Mamas & Papas

Roxy...ja nie mam u siebie sklepu mamas & papas rzeczy zawsze zamawiam z niego online....wiec nie pomoge...:blink::blink:

ale ten wozeczek swietny....
A my dzis ogladalismy takie....no i wogole nie mozemy sie zdecydowac ktory zakupic....:confused::confused:

iCandy UK - Which mode are you in today?


http://www.kiddicare.com/webapp/wcs...tdisplayA_45_10751_-1_14051_87110_10001_14051
 
Do góry