reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Jolu....dziekuje:-) Wiesz....ja się zakochalam w tym wozeczku,przeokrutnie:-D mi się podoba. Ale wstyd się przyznać nie znam angielskiego i nie bardzo wiem jak go zamówić:zawstydzona/y: Ale myśle że brat mi pomoże jakbym się zdecydowala:tak: Zastanawiam się nad nim ale ja nie lubie tak w ciemno kupować,tzn nie wiem jaki material i wogóle czy wart swej ceny....pomyśle jeszcze:tak::sorry2:

A co do wozeczków które pokazałaś...to mi się chyba bardziej podoba ten candy,taki ciekawy no i inny:tak: Chociaż kurcze ten drugi maluszek to malo bedzie widział bo prawie cały zasłoniety....ale te wózeczki dla blizniąt wszystkie chyba tak mają:tak:
 
reklama
Dzień Dobry kochane mamusie, widzę że wena dopisuje........
właśnie mąż ucina sobie drzemkę, majka szaleje, a ja wzięłam laptopa żeby ponadrabiac co tam u was i rozglądam się za jakąś spaceróweczką, chyba będziemy zmieniać.

AGUŚ KOCHANA DLA TWÓJEJ JAGÓDKI NA 8 M-CY MNÓSTWO BUZIACZKÓW :-):-):-) NO I NAJWAŻNIEJSZE TERAZ JAGÓDKO JUŻ JESTEŚ MAŁĄ PANIENKĄ, WIĘC KONIEC Z NOCNYM ŻYCIEM :-D;-)
 

Załączniki

  • tort2.jpg
    tort2.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 22
Ankzoc a chicco sprzedajecie? Wiesz ja ostatnio też się za jakąś spacerówką rozglądam, ale dlatego, że ta mi się do bagażnika Arosy nie zmieści i właściwie nigdzie z Młodą jechać nie mogę... Ale chicco zostaje u nas...
 
marzena80- wiesz co narazie wózek stoi cały czas u tesciów, bo oni moga z mała wyjsc przed poludniem na spacer, chociaz przy ostatnich mrozach -20 nie wychodzili, w kazdym razie my juz po pracy nie wychodzilismy z mała za zimno i ciemno...... ale jak przyjdzie wiosna to wozek bedziemy rano wozic do tesciow po pracy zabierac popludniami na spacer, wiec bedziemy go ciagle taszczyć i myślałam o czymś zgrabniejszym i lżejszym, z samochodem nie mamy problemu bo mamy kombika.....
strasznie podoba mi sie ten:
Wózek ZOOPER WALTZ 7,7 kg+FOLIA+TACKA+OKRYCIE+KUR (891820371) - Aukcje internetowe Allegro
ma duzo bajerow
 
no fajny ten wózek... wiesz nam do jednego samochodu też się mieści bez problemu, ale tamtym jeździ przede wszystkim mąż.. dla mnie tamten samochód jest za duży... no i ja mam to swoje maleństwo, do którego się nie mieści:no: i też się rozglądam za jakąś tanią, małą spacerówką, którą bez problemu włoże do bagażnika i będę mogła do jakiegoś centrum handlowego pojechać.. bo ta z chicco jak dla mnie jest świetna i bardzo ją lubię. świetnie mi się nią jeździ na spacerki...
 
reklama
rety ale się czuje :dry::dry: jakbym się nie czuła :szok: cały dzień śpiąca jestem...najchętniej już bym do łóżeczka pobiegła :sorry2: a tu jeszcze co najmniej 2 godz do kąpieli małego...

no i gości dziś nie było :nerd: coś im wypadło i będą jutro....może to i dobrze :tak:


nina, tylko się cieszyć na widok raczkującego dziecka :-)

aga jak u ciebie imprezka, żyjesz? ;-):-)
ładnie zrzucasz z wagi :tak: kurczę to masz silną wolę dziewczyno, podziwiam :tak: ja zazwyczaj po pierwszym tyg stosowania diety wymiękam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

roxy, miłego czasu spędzonego z rodzinką :tak:

no i ja, z moją dietą pizza , zapiekanki i pwo po 21-ej. :baffled::baffled::baffled::baffled:
faaajna dieta :tak::happy2:

ela, jak po balu przebierańców? dziecko zadowolone?

kasica, gratuluje piąteczki :tak: tak to można studiować :-D:-D

marzena, fajnie że jesteś :tak: avator śliczny, taki świeży, radosny :tak:

ankzoc, no ja o spacerówce jeszcze nie myślę...bo nie wiem co mam myśleć :szok: jak do wózka normalnego nie miałam żadnego ale - od razu wiedziałam co chcę, tak ze spacerówką mam zonka :baffled::baffled: tutaj bardzo popularne są McLaren... ale ostatnio jakaś afera z nimi była no i sama już nie wiem :-(
 
Do góry