reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Witam, a orientujecie się może, który wózek jest oprócz Maclarena xlr dla dzieci nie tylko do 15kg? Bo praktycznie wszystkie są do 15kg, plus minus podejrzewam 3kg z zapasem. Więc trochę słabo, moja Marcka przed świętami 11kg już ważyła, a tera to pewno i koło 12, a chciałam spacerówke najpózniej w kwietniu zmienić, teraz jeździmy xlanderem xa, ale nie wyobrażam sobie, że jak na spacery na własnych nogach ona będzie szła ja będę xa ciągać na wszelki wypadek.:szok:I chciałam jakąs parasolke. A z waga mojego dziecka podejrzewam, że tylko maclaren zostaje:-(w sumie mi pasuje taki wózek ale xlr koło 1400zł i szkoda mi tyle na nastepny wózek, więc jeżeli się orientujecie jakie inne sa z wyzszym przedzialem wagowym to czekamna odp:) pozdrawiam
 
reklama
blondynkapoznan wydaje mi się, że skoro kulka nie chce wydawać na wózek 1400 zł to i prawie 1000 też będzie nieco za dużo...

kulka mi się ten saturn, który Confi proponuje podoba:tak: a i cena przyzwoita!!!
 
confi- ohhhhh teraz to szlalejesz kochana hhahhaha :-D, jesli to nie tajemnica w jakim centrum pracujesz? A co do facetów i ich pretensji o bb to jakaś paranoja, zachowują się tak jak piszesz, ale jak nie spedzamy czasu przy laptopie tylko z nimi to i tak za wiele nie mają do powiedzenia hahah. A własnie miałam jeszcze pytać, kiedyś pisałaś, ze chcesz kupić nową spacerówkę, (własnie poleciały kór........ z drugiego pokoju- chyba przegrywamy ;-)) i co wybrałas jakąś?? Bo ja też mysłam o zmianie , ale najpierw wybiore sie do Gdanska żeby najpierw obejrzeć
 
confi- czemu mi nie odp na mojego posta :-:)-:)-:)-(
confi- ohhhhh teraz to szlalejesz kochana hhahhaha :-D, jesli to nie tajemnica w jakim centrum pracujesz? A co do facetów i ich pretensji o bb to jakaś paranoja, zachowują się tak jak piszesz, ale jak nie spedzamy czasu przy laptopie tylko z nimi to i tak za wiele nie mają do powiedzenia hahah. A własnie miałam jeszcze pytać, kiedyś pisałaś, ze chcesz kupić nową spacerówkę, (własnie poleciały kór........ z drugiego pokoju- chyba przegrywamy ;-)) i co wybrałas jakąś?? Bo ja też mysłam o zmianie , ale najpierw wybiore sie do Gdanska żeby najpierw obejrzeć
 
confi- czemu mi nie odp na mojego posta :-:)-:)-:)-(
jejku kochana przepraszam , umknął mi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
już Ci odpowiadam w te pędy...pracuję w C.H Morena, a spacerówkę już chyba wybrałam. Piszę chyba bo waham się jeszcze, faworytem jednak jest mamas&Papas ORA. Wizualnie i parametralnie mi odpowiada :tak:

w ogóle wybaczcie ze tak czasem znikam ale bądź co bądź jestem w pracy :-p
 
marzena80- bo pisałam do asi posta i zapytałam o wózek i barmanka przeniosła te posty tu!
 
reklama
Do góry