reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

dziewczyny my mamy wozek z espiro magic 3 i jest swietny:
-skrecane kola 360stopni,
-opuszczane siedzisko do 3 pozycji,
-wazy 6kg
-do wagi 25kg
-ma ciekawy wyglad
-jest szeroki w ramionach dziecka takze dziecko ma luz..
-zajmuje malo miejsca w samochodzie
-ma podtrzymywanie na nozki

takze polecam wam ten wozeczek , u nas jego koszt to ok 380zl

a fotelik mamy z britax evolva 1-2-3 tez jest jednym z lepszych..
-9-36kg rosnie z dzieckiem,,
-regulowany do gory i na szerokosci..
-ma pozycje polezaca,
reszty zalet nie pamietam ale mozna o nim poczytac na sieci:)
Britax Evolva 123 Plus 9-36 kg 5x kolor + GRATIS (944163458) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • magic3_zielony..jpg
    magic3_zielony..jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 59
reklama
ja polecam fotelik Romer King Plus bardzo bezpieczny ma 4 gwiazdki bardzo łatwo się montuję jak ktoś używana na 2 auta to ważne.Cena trochę wysoka.
 
Dzięki dziewczyny:tak::-)
Barmanko....teraz to tego Romera mam na tapecie:dry: a powiedz mi do jakiej pozycji on się rozkłada,chodzi mi o to czy małemu jest wygodnie...tak na dłuższe trasy:sorry2:
Dzwoniłam dzisiaj do sklepu w K-cach i mają tam wszystkie które mnie interesują i można dziecko przymierzyć i do samochodu zobaczyć czy pasuje:tak: Także chyba tam jutro pojedziemy.
 
Dziewczyny...no więc wczoraj kupiliśmy Nadince nowy fotelik...i dziecko jezdzi w końcu jak człowiek:tak:
W zasadzie młoda sama go wybrała...stanęło na chicco Key 1 9-18kg:tak:
Przymierzana była do Romera-ryk okrutny...nie pasował jej zagłówek bo za mocno ją ściskał:baffled:mnie osobiście bardzo przypadł do gustu:tak:
Tobi...też krzyk,nie wiem dlaczego:baffled:
Chicco...spokój i uśmiech na buziulku:tak:
Byłam zaskoczona panem który nam doradzał bo chwalił wszystkie foteliki i na chicco złego słowa nie powiedział...pomimo tego że z tych trzech był najtańszy...myślałam że będzie chciał zarobić:sorry2:
Kończąc mój wywód na ten temat jesteśmy zadowoleni...młoda również:tak:
 
Dziewczyny...no więc wczoraj kupiliśmy Nadince nowy fotelik...i dziecko jezdzi w końcu jak człowiek:tak:
W zasadzie młoda sama go wybrała...stanęło na chicco Key 1 9-18kg:tak:
no najważniejsze że młoda polubiła fotelik - bo to przecież ona będzie z tego korzystać :tak::tak:
gratuluje udanego zakupu :tak:
 
roxy- super, że zakup się udał. ja tez muszę wreszcie się za jakims zacząć rozglądać tak poważnie
 
reklama
Roxy..swietnie ze macie juz w koncu ten fotelik...najwazniejsze ze Nadinka zadowolona...:-)..no i jeszcze mamie zaoszczedzila wiekszego wydatku...:tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-)
Czekam na foteczke...:-)


A my stalismy sie posiadaczmi nowej spacerowki....:-), wiem ze nie bardzo was to interesuje bo nie potrzebny zadnej z Was wozeczek dla blizniakow ale chcialam sie z Wami tym podzielic.:sorry2::sorry2:;-);-)
Wlasciwie to juz mielismy go oddac bo w zestwie powina byc folia przeciwdeszczowa a po rozpakowaniu okazalo sie ze nie ma, ale ze wozeczke kupilismy za mniej niz polowe ceny to stwierdzilismy ze zostanie...a folie dokupimy..
Dziewczyny nareszcie moga wygodnie siedziec ....olbrzymia zaleta sa pasy ktore umozliwiaja ruch dziecka w kazda strone....

Teraz jeszcze tylko czeka nas zakup wozeczka jednego za drugim.....bo nie wyobrazam sobie nastepnej zimy w tym co mamy teraz....:sorry2:
 
Do góry