reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

:szok: Czy ktoś wie cos na temat wózków casualplay s6, bo zamierzam go kupic ale nie znam nikogo kto go użytkowal.Może Ktoś mi coś doradzi.Pozdrawiam
 
reklama
polecam matrix firmy el-jot cena ok 650 pln wieeelka gondola co jest bardzo wazne szerokie pompowane koła dodaja fotelik spacerowkowy tj mozna go przełożyć z gondolką na zmiane i jest spacerowka wiec 2 w jednym

normalny wózek bez udziwnien
 
polecam inglesine espresso. super lekka parasolka, swietnie sie prowadzi i w sumie dziecku tez jest wygodnie. poza tym sa dobrze wyposazone. niestety na spacer w terenie sie nie nadaja, wiec albo trzeba miec inna spacerowke w zapasie albo kupic starszemu dziecku
 
DZiewczyny a co myślicie o PEG PEREGO UNO?
To jest model podobno 2007 , który zastąpił venezie

Termin mam na marzec. Nie chcę kupować ciężkiego wielofunkcyjnego wózka tylko lżejszą spacerówkę z opcją rozkładania siedziska do całkowitego leżenia. Cena w sklepie w KAtowicach to 1230 zł jeśli dobrze pamiętam. Pewnie można znaleźć w okolicach 1200 zł. Więc cena nie jest AŻ taka strasznie wysoka. Poza tym wózki Peg Perego z tego co wiem mają dobrą jakość i opinię.

Tutaj można zobaczyć. Chociaż jak dla mnie za mało "szczegółów technicznych "

..:: BOBO W
 
Ja mam dylemat pomiedzy Jane Slalom Pro vs Red Castle Sport. Oba trojkolowce z tarczowymi hamulcami. Czy ktos z Was moze cos doradzic w kwestii plusow i minusow w tych wozkach. Za pare dni ide polazic po sklepach i trzeba sie bedzie w koncu zdecydowac :eek:


PZDR
 
reklama
Do góry