reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witajcie!
Ja ze swoją kobietą również zastanawiamy się nad zakupem wózka ze strony Używane wózki dziecięce X-Lander - Zabawki dla dzieci - Nextway tylko myślimy teraz czy lepszy będzie X-A czy X-T? Bo kuzynka ma trojkołowca też stamtąd kupowała i jest zadowolona. A co do wyglądu samego wózka to pierwsza klasa :D Nie chciało się Nam wierzyć ze był używany kiedys :) A my myślimy nad czterokołowcem lub właśnie trójkołowcem? Jakie macie zdanie? 3 czy 4 kółka :confused: ?
 
reklama
Witajcie!
Ja ze swoją kobietą również zastanawiamy się nad zakupem wózka ze strony Używane wózki dziecięce X-Lander - Zabawki dla dzieci - Nextway tylko myślimy teraz czy lepszy będzie X-A czy X-T? Bo kuzynka ma trojkołowca też stamtąd kupowała i jest zadowolona. A co do wyglądu samego wózka to pierwsza klasa :D Nie chciało się Nam wierzyć ze był używany kiedys :) A my myślimy nad czterokołowcem lub właśnie trójkołowcem? Jakie macie zdanie? 3 czy 4 kółka :confused: ?

Ja mam xa czterokołowy! Jak dla mnie to jednak 4 kółka sie jakos lepiej sprawdzaja! A tak na marginesie, to widze ze ten ich serwis to w 2 strony działa tak? Ze skupuja i sprzedaja???!!! Dobra opcjaw sumie to sie tak nad kupnem parasolki zastanawiam, a tak to mozna by w przyszlosci wymienic. No jeszcze tego serwisu nie widziałam, ale fajnie ze napisałes, tyleosób teraz x-landery wybiera, ze fajnie ze jest opcja zeby dobrze sprzedac, i tani kupic. Super!
 
Widze że tu x-landery raczej w cenie ;-) ja szukam opinii, ale o wózku po renowacji. Moja siostra sobie wymarzyła x-landera, zreszta ja po doswiadczeniach z pierwszym wozkiem tez stawiam na cos porzadnego, z tym ze zastanawia sie nad wozkiem po renowacji. Czy któras z Was miala moze do czynienia z takim wozkiem? Chodzi mi zwlaszacza o to jak wyglada, czy wozeke wyglada jak uzywany czy tez nie da sie poznac?

ALbo taki na 3 kołach
Wózek dziecięcy X-T Red - używane wózki dla dzieci X-lander - NextWay.pl

albo na czterech:
Wózek dziecięcy X-A Green- używane wózki po renowacji - NextWay.pl
tylko w tym przypadku kolor jakis inny by pasowal?
Widziałyscie już może jakieś opinie, bo nic nie moge znaleźć?

Tu jeszcze sosika pisze o wózku po renowacji! To moze na priva napisz to sie dowiesz czegos wiecej, jak taki wozeczek wygląda!
 
O witaj :) No właśnie ta opcja że można tanio kupić wózek, a potem jeszcze go odsprzedać przemawia na korzyść Nextway. Dokładnie też to analizowaliśmy :) A co do dylematu to sprawa wygląda tak że mi osobiście podoba się 3 kołowy X-T, a mojej kobiecie jednak 4 - kołowy. I bądź tu człowieku mądry :baffled: Na coś się pewnie zdecydujemy a póki co wertujemy internet w poszukiwaniu czegoś co przeważy jedną szalę a przekona zarazem drugą stronę:D Jakiś taki kompromis :) A spacerówka to o tej X-S myślisz ? tzn. to? : X-S podobno bardzo lekka jest :)
 
Nie nie dziękujemy za ofertę :rofl2: Jesteśmy zainteresowani właśnie X - landerem :) A z tego co się orientuję to X-landera robi firma Deltim, która jest także polską marką robiącą wózki od 50 lat :) Otrzymali nawet laur konsumenta. A wśród swoich znajomych mam mnóstwo zadowolonych rodziców z x-landerów :) Nie podoba mi się takie podkopywanie innej firmy. Poza tym Państwa wózki są droższe niż w ofercie tego Nextway.
 
Z czystym sumieniem mogę polecić x-landera xa, mam go dwa lata i jeździł ze mną wszędzie (lasy, wertepy i polskie chodniki). Ani jednej usterki!
 
ja rowniez mam x-landera xa i jedyna wada jaka mi nie odpowiada to slaba amortyzacja ale moze dlatego ze mam porownanie do X-landera X1 ktory mialam przy corce i ten jest wogole naj naj naj idealny :) ale niestety nie produkuja ich juz i nieda sie kupic nowego wiec przy synku zdecydowalismy sie na Xa osobiscie nie narzekam :D
 
Mam pytanie o wózek 3-kołowy. Jakie są Wasze opinie i ewentualne doświadczenia. Zastanawiam się właśnie nad takim, ale nie jestem w 100% pewna czy dobrze będzie się prowadził. Zastanawiają mnie tez podjazdy na osiedlach, gdzie zazwyczaj są 2 "pasy" dla wózków czterokołowych.
 
reklama
Ja powiem szczerze mam dużo letniego Implasta jest zdezelowany ale twarda sztuka z niego koła duże i po tych trasach w miescie to jest oko nawet zmiesci sie do peugeota 106 jak zdjeme 2 kola ale co tam nawazjesze zeby dziecku bylo wygodnie na tych naszych polskich chodnikach
 
Do góry