reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Co Wy wszyscy na jakichs odzywkach jechaliscie w dziecinstwie?;))
Ja mam 169 cm, moj ok. 185 cm.

Kurcze, zaczynam sie gubic w tych wozkach :)) hehehe
Trzeba przemyslec wszystkie za i przeciw, no i najpierw zobaczyc w rzeczywistosci jak wozek wyglada, a potem ewentualnie zamawiac na allegro.
 
reklama
Leyna, super, że wkleiłaś te linki. Mi się spodobał ten czwarty Bartatina Plus. Czytałam opis, tylko zastanawiam się nad tym czy spacerówkę można zamontować przodem do kierunku jazy ale z budką, bo ona wtedy taka wysoka wychodzi, a nie znalazłam nic na ten temat. Gdybyś go gdzieś oglądała to daj znać co i jak.
 
Ja "zachorowałam" na ten wózek http://www.allegro.pl/item96453765_nowy_zestaw_graco_z_usa_wozek_i_fotelik_.html

Byłam w sklepie i oglądałam wózki Graco (w innej wersji kolorystycznej) i sa naprawdę super - lekkie, wielofunkcyjne i od 0 do 3 lat.
Dziadek mi już obiecał, że zafunduje ten wózek swojemu pierwszemu prawnukowi, prawnuczce;) Samej by mnie nie było stać, niestety... Moja przyjaciółka siedzi w USA, wyślę jej kasę, a ona mi go kupi i przyśle, bo to i tak taniej wyjdzie, niż kupowane w Polsce.
 
dominique wózek fajny wizulanie :)
dla mnie ma 2 podstawowe wady: nie zauważyłam gondolki do niego, a mimo wszystko na pewno na zimę się przyda
druga wada: małe kółka jak na polskie drogi

K@si@ jak pójdę oglądać wózki i będzie Bartatina to na pewno zdam relację z oględzin :)
 
Leyna, gondolka jest w wyposażeniu standardowym, tylko na zdjęciu jej nie ma. A co do kółek, to wcale nie są małe tylko na zdjęciu tak wyglądają, po prostu wózek jest spory (choć lekki). Na żywo są całkiem "porządne". Są grube gumowe i już popytałam osób, które mają takie wózki (nawet 2 babki na ulicy zaczepiłam ;)), i wiem, że bardzo dobrze sprawdzają się na polskich "cudownych" drogach.
Ps. Dzięki za link-a :)
 
dominique ale to jest normalna sztywna godola jak np przy tych wózkach, które wklejałam, czy raczej nosidło, które służy jako głęboki wózek?
a jeśli nosidło to czy jest miękkie czy usztywniane?

edit: doczytałam, że nosidło jest miękkie :( czyli mimo swoich zalet i tego, że mi się spodobał to jednak odpada
mimo wszystko wydaje mi się, że dla dobra plecków dziecka to na czym leży powinno byc usztywniane

szkoda, bo spodobał mi się ten wózek
 
A ja znalazłam w necie następującą ofertę wózek Roan Kortina z fotelikiem w zestawie do montowania na stelażu za 894 zł. Jak znajdziecie jakieś minusy tego wózka to piszcie, bo człowiekowi jak coś sie spodoba to później nie patrzy na minusy. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, czy oparcie w spacerówce nie jest czasem za niskie. A tak poza tym to ok jak na tą cenę. Wstawiam link http://www.2o2.pl/index.php?d=produkt&id=357 i zdjęcie zanlezione na allegro (bo jest wyraźniejsze)
 
K@si@ Kortina od Marity różni sie ponoć tym, że nie ma regulowanego oparcia w godnolce. Tak przynajmniej wyczytałam na jakimś wątku na babyboom. Marita to po prostu bardziej wypasiona Kortina :)
Ja wczoraj widziałam na żywo Maritę. Nie testowałam jej, bo to chcę zrobić z mężem, ale przyjrzałam się. No więc robi imponujące wrażenie swoimi gabarytami :D To chyba jeden z większych wózków. Jest wysoka (co mnie akurat pasi ze względu na moje 177 cm), ma wielgachne koła, bardzo szeroką i długa gondolę i przy niej wszystkie wózki Graco, Chicco itp wyglądają mizernie, jak wózki dla lalek :p Aż dziw, że ona waży tylko 15 kg, skoro wózki mniejsze od niej potrafią ważyć 21 kg. W sklepie był jeszcze Deltim Fokus, ale faktycznie na żywo mi się już nie podoba. Nie było w sklepie Jędrocha i Implastu. Teraz pozostaje mi tylko zabrać męża na oglądanie wózków.

Aaaa, ta Marita była w sklepie w cenie promocyjnej 924 zł, a wersja z fotelikiem za 1099 zł. To taniej nawet niż na allegro. Niestety, zostało tylko kilka wózków w mniej ciekawych kolorach. A sprzedawczyni nie potrafiła powiedzieć kiedy będą wózki bez promocji, ale za to w pełnym wyborze tapicerki.
 
reklama
My tez juz rozgladalismy sie za wozeczkiem ;) pierwsze co zauwazylam to powalajace ceny wozkow ktore mi sie podobaja ( niestety )

myslalam o Mutsy , choruje na niego ....ale cena troszeczke odstraszajaca :p
 
Do góry