reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Kasiu gdzieś widziałam ale to już ostatki, unikaty. Ja mam spacerówkę X-go właśnie w tym kolorze i jestem zakochana ;-)
 
Ja się waham między Xlanderami: Xmove a Xa. Xa tańszy i ma mój ulubiony kolor Volcano... Ale spacerówka montowana tylko przodem do kierunku jazdy... No i koła w Xmove takie solidniejsze... A ja potrzebuję wózek terenowy.

A są u Ciebie w sklepie jeszcze XA? Ja jak byłam parę dni temu pooglądać wózki to u mnie już nie było i babeczka powiedziała, że xa już nie będzie produkowany... podobno rezygnują z produkcji na rzecz x-move właśnie...
 
Beata hehe dzisiaj też go oglądałam i przypadł mi do gustu. Właśnie w tamtym też ta gondolka nam nie leży.. jest nisko i jakos niebardzo..
Ten sam zestaw męzowi wysłałam, z tym, ze nam sie granat podoba, może szary, czarny.:tak:
Koleżanka ma go teraz już miesiąc i jest zadowolona:-)

Matik super, to już masz z głowy:tak:
 
reklama
Do góry