reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Moja córka urodzona we wrześniu więc mi zależało na dużej gondoli żeby całą zimę przejezdzila, wybór padł na roan marite. Był to idealny wybór do mojego lasu bo do najbliższego asfaltu mam 1 km. Roanem nawet na grzyby jeździłam bez ścieżek bez żadnego problemu. Za to w mieście, w sklepach roan okazał się porażka więc kupiliśmy x- landera i ten wózek kocham bezgranicznie.
Teraz rozgladam się za podwójnym wózkiem i będzie ciężko bo jak coś spełnia moje oczekiwania to cena jest kosmiczna.
 
reklama
juz wiem jaki wozek kupimy.
bugaboo camelepon 3, ale okupie przednie pompowane wieksze kola na jazde w terenie.
mnei zachwyca zwrotnosc, waga i jakosc tego wozka (uwazam,ze bugaboo sa napraw wypracowane)
takze decyzja podjeta.
 
Wozek to chyba największy wydatek. Ja znowu mam inny problem bo mam wózek 2w1 tylko mi jego wersja spacerowa nie pasuje:-( i chyba po pól roku bede musiala go sprzedać i kupić samą spacerowke
 
my planujemy taki wózek kupić: [h=1]DELTI (x-lander) wózek AMELIS.[/h]Zależy nam na tym, by najepiej kupić wielofunkcyjny, by był na dłużej.
 
Ja mam po joschce mothercare spin travel system. Używałam prze rok jakoś potem przeszłam na maclarena xlr teraz po roku zamierzam kupić city mini jogger (taki plan póki co ).
 
reklama
Ja dla Igora miałam tako laret.jak ktos sie zastanawia to odradzam. O ile fakt super sie prowadził to wykonanie takie sobie. Jak maly miał 5 miesięcy musiałam go przełożyć do spacerowki bo gondola byla strasznie wazka. Spacerowka za to to byla porażka - bardzo niestabilna. Sprzedałam go jak Igi miał troche ponad rok i kupiłam baby jogger City mini. To byl mój najlepszy wybór. Za to teraz nie wiem co wybrac. Na pewno chce wózek 2w1 bo BJCM po śniegu może sie ciężko prowadzić. Rozważam mutsy 4rider, x landera albo jego. Tylko ze nic mi nie odpowiada tak w 100%. Gdyby były możliwość finansowe to bym ze 3 wózki kupila każdy do czegos innego
 
Do góry