reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Cena moze nie jest super :\ lecz po doswiadczeniach z pierworodnym gdzie moj wozek byl kompletnym niewypalem z ktorym meczylam sie przez pare dobrych miesiecy obiecalam sobie, ze wlasnie wozek bedzie jedyna rzecza na ktorej nie bede oszczedzac :) na szczescie szczesliwy dziadek z powodu posiadania kolejnego wnuka powiedzial ze sie dolozy do zakupu :)
 
Ja 4 lata temu kupiłam używany wózek maxi cosi mura 4 za około 1400 zł, który nowy kosztuje koło 2200 zł i ani razu nie żałowałam zakupu. Teraz już moje 3 dziecko będzie w nim jeździć i nadal jest sprawny w 100%. To super wózek i bardzo go polecam, zwłaszcza że dodali trochę ulepszeń. Sama bym chciała taki nowy mieć, hehe.
https://youtube.com/watch?v=BvLxx9RuR6k
 
Thriade możesz cały wózek trzymać w samochodzie, a dziecko znosić w chuście, moja przyjaciółka tak robiła:)
Tak też myślałam, ale jednak ciężko chyba gdzieś na parkingu będzie mi na początku dziecko rozplątać i wsadzić do wózka. Poza tym to wiązanie chusty trochę trwa i robiłabym to na dosłownie 5 min, bo za chwilę bym przekładała malutką. Poza tym jak mi uśnie na spacerze to pewnie będę ją w gondoli brać do domu po spacerze :)

A co do kółek - mieszkam w mieście, głównie będę się poruszać po chodnikach (wiadomo - równiejszych ale też tych wymagających remontu) i po ulicach... Czy w takim wypadku lepiej koła mieć pompowane czy piankowe? Czytałam w necie, raczej wszyscy polecają pompowane, szczególnie na zimę.
 
Thriade wydaje mi sie ze pompowane sa najlepsze, dlatego ja sie sklaniam poki co do modelu quinny buzz ,ktory wczoraj ogladalm. U niego kola wygladaja na mega solidne do tego sa duze i mysle ze zaden chodnik/droga im nie straszny :)
 
Thriade wydaje mi sie ze pompowane sa najlepsze, dlatego ja sie sklaniam poki co do modelu quinny buzz ,ktory wczoraj ogladalm. U niego kola wygladaja na mega solidne do tego sa duze i mysle ze zaden chodnik/droga im nie straszny :)

Z tych dwoch quinny bym wybrala :) cosatto wydaje mi sie taki niestabilny macalam go ostatnio w mothercare ale tapicerki maja mega :)
 
Ostatnia edycja:
Mili te kolka tam psuja caly efekt tego wozka :/ bo kolory to maja pierwsza klasa no i jest mega lekki, jednak co jak co ale bepieczenstwo na pierwszym miejscu i chyba postawimy na quinny :) Mili a widzialas moze jeszcze na zywo Icandy bo one wydaja mi sie strasznie solidne jednak nigdzie nie mialam okazji by go sprawdzic i przyjrzec sie z bliska.
 
Mili te kolka tam psuja caly efekt tego wozka :/ bo kolory to maja pierwsza klasa no i jest mega lekki, jednak co jak co ale bepieczenstwo na pierwszym miejscu i chyba postawimy na quinny :) Mili a widzialas moze jeszcze na zywo Icandy bo one wydaja mi sie strasznie solidne jednak nigdzie nie mialam okazji by go sprawdzic i przyjrzec sie z bliska.

Icandy sa swietne u nas w miesc mozna obejrzec w john lewis. My wybralismy bugaboo bee3
 
reklama
Do góry