reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

IZABELKO POWODZENIA I GRATULACJE :)

Elzbietko troche inne fluidki ..takie 2 ~~~~~~~~~~~~~~ ... od mojej @ , ktorea rozkrecila sie na dobre ;) ..... wlasnie polykam 4 pigulke zeby sobie ulzyc ;)

Agutek a probowalas "Verospiron"?? ja go biore od dwoch miesiecy i naprawde mi pomaga ... a mam bolesne bardzo miesiaczki :) nie sa drogie wiec polecam :) ..ale co ja gadam  ::) jaka @ ... Ty przeciez jutro bedziesz testowac :) ... zycze II kreseczek :) :-*

ilinko oo bardzo ciekawy temat :) ja pisalam o zaburzeniach emocjonalnych u dzieci w wieku szkolnym klasa I, II, III ... ale Twoj zdecydowanie bardziej ciekawy :) i na czasie ;) ... Powodzenia w dalszym pisaniu :)
 
reklama
ilinko wlasnie wiem i spiesze sie z leczeniem zabkow :)

Moniqo no u mnie to na brak @ nie ma szans, bo my jeszcze sie nie staramy :) A tego srodka jeszcze nie probowalam, ostatnio mialam cos na V ale nazwa jednak inna i nie pomoglo :/ Mam wrazenie, ze jutro, pojutrze bedzie wizyta znienawidzonej kolezanki.

Biore notatki pod pache i lece do wanny sie uczyc ;)
 
MOniQo, dziękuje za fluidki!!


byłam u tego gina, całkiem sympatyczny sie okazał. zrobił usg, ciazy nei ma :(, ale PCO też nie :) :) :) :)
powiedział ze w tym momencie moje jjniki są nieczynne hormonalnie i nic w nich nei rośnie :(. w sumei dobrze ze niz łego nei rośn9e, ale jakeis jajo mogło by sie pojawić!! kurczaczki ::) ::). nie takie to łatwe zniesc to jajko ::)
dostalam recepte na table wywołujące @ - Orgametril, takich to jeszcze nie miałam - 5 dni, 2 razy dizennie po 2 tabl :o :o :o, ońska dawka jakaś. i do 10 dni po odstwieniu mam dostac @. jak nei dostane, da mi zastrzykina wywołanie, jak dostane, mam przyjsc około 12-14 dnai na usg żeby zobaczyc czy jakies jajo raczyło sie pojawic czy trzeba kopa dac moim jajniczkom ::). heh... no i mój portfel stał sie uboższy o 100 zł.
aha i dał mi namiar na dobrego niby androloga dla mojego szanownego współmałżonka, teraz musze nad mim popracowac, zeby poszedł!
 
No to Elżbietko wszystko na dobrej drodze... :) :) :)
Wywołuj @ a później bierz się za znoszenie jajeczka i tankowanie do pełna :) ;) :)

To PCO można stwierdzić na podstawie usg??
 
moniko, po prostu lekarz stwierdził ze w moich jajnikach jest pusto i nie ma podejrzanych pecherzyków :)

aha! tak wogóle chyba sie zapisze do tego wątku, tzn staje sie wpadowiczka kontrolowaną :)
lekarz powiedział ze najpierw chce mi ustawic cykle, zeby były w miare reglarne, zobaczyc co i jak, a dopiero później bedzie pomagał moim jajeczkom w zaistnieniu ::).
tak wiec witam wpadowiczki kontrolowane!!!!!!!!!!!!
 
Ilinko tak pedagogike a dokladnie resocjalizacje ;) ... ale dzieci i ich emocje to moje hobby ;) ( teraz zwlaszca ) , zwlaszcza ze bylam na etapie rozwoju moich chrzesniakow ;)

Agutku no fakt , walłam zonka  ::) ... w takim razie za wczasu juz zycze Ci II kreseczek za 3 miesiace  .... dzisiaj jestem zakrecona  (przeciez juz mowilas - o jak glupia ;D )...a to wszystko za sprawa  tej @ ...wrrrr .... a co do tabletek to takie rozowe pudelko plaskie i dlugie ;D ... moze to pomoze  ...dokladnie  nazwa to Vegantalgin H :)

Elzbietko no i sie tylko cieszyc ze PCO nie ma :) .... tak wiec szybkiego @(malpowania ;) ) a pozniej kontrolowanej  wpadeczki zycze :) :) :)
 
jak uda mi sie dostac @, to wstawie suwaczek odliczacy czas do starań :)
ale lepiej sie czuje psychicznie, tk troche wiem na czym stoje:)
ale moze to i dobrze, odcekam około tych 3 miesiecy - tyle mnioej wiecej ma potrwac to ustalanie moich cykli ::) i wtedy staranka pełną parą.
a teraz niech maz wreszcie skończy ten swój doktorat, a ja przestane mu gledziec o dzieciach :)
 
reklama
MoniQa pisze:
Agutku no fakt , walłam zonka ::) ... w takim razie za wczasu juz zycze Ci II kreseczek za 3 miesiace .... dzisiaj jestem zakrecona (przeciez juz mowilas - o jak glupia ;D )...a to wszystko za sprawa tej @ ...wrrrr .... a co do tabletek to takie rozowe pudelko plaskie i dlugie ;D ... moze to pomoze ...dokladnie nazwa to Vegantalgin H :)

MoniQo nic sie nie stalo :D hihi ;)
A dokladnie ten specyfik polecila mi pani w aptece, ale po zaaplikowaniu go, a po nim no-spy bole nie przeszly...po 2h wymieklam i pojechalam do domu polozyc sie do lozeczka. Dopiero wtedy po przespaniu sie po godzinie bol zmalal....Wiec na mnie to chyba tez nie dziala ::)
 
Do góry