reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
Agutku  :) :) :)
...ja też życzę Ci dużo zdrówka, samych sukcesów i tylko miłych chwil w życiu  ;) :)...no i to co najważniejsze...za 2 m-ce i 27 dni zafasolkowania jak sie patrzy... ;D

 
Witajcie Dziewczyny :)

I sobota minęła :) Miałam wczoraj gości i dostałam super prezenty ;) :D Dziś się zapowiada spokojny dzień :) Może się wybierzemy z mężem do knajpy.. Zobaczymy :)

Życzę Wam udanej niedzieli :D
 
Witam :) :) :)
Na początku spóżnione ale szczere życzzzzzonka dla wszystkich AGNIESZEK :) STO LAT!!!
AXXIU Tobie tez składam najlepsze życzonka z okazji URODZIN :) Życzę ci przede wszyskim małej istotki pod serduszkiem :)
 
nie było mnie ostatnio bo w związku z owulacja targały mną hormony, a nie mogłam sie starać o fasolkę :( ale miałam doła... na szczęście juz lepiej...
 
i pisze:
Witam  :) :) :)
Na początku spóżnione ale szczere życzzzzzonka dla wszystkich AGNIESZEK :) STO LAT!!!
AXXIU Tobie tez składam najlepsze życzonka z okazji URODZIN :) Życzę ci przede wszyskim małej istotki pod serduszkiem :)
dziekuje Ilinko za pamięć i życzonka...:)
 
hey dziewczyny...
jestem tu po raz pierwszy :) z męzem zaczynamy sie własnie starac o naszego dzidziusia i chciałabym wiedziec co zrobic, aby wszystko było dobrze...jakie badania, co przyjmowac i w ogole wszystko...
pozdrawiam wszystkie planujace dzidziusia i te, ktore juz sie go doczekały...pa ;)
 
reklama
Wrocilam, nie zamarzlam, zyje ;D

Po pierwsze - dziekuje za zyczenia bardzo bardzo mocno. Niestety jeszcze nie swietowalam no bo oczywiscie zjazd, egzamin itp :) Goscie maja wpasc jutro.
Po drugie- ja rowniez zycze wszystkiego dobrego Agnieszkom (malaga Tobie szczegolnie :-* ), spelnienia wszystkich marzen!
Po trzecie - najserdeczniejsze zyczenia z okazji wczorajszych urodzin dla Axxy STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!!!!!
Po czwarte - mam koniec @ ;D
Po piate - nienawidze PKP....zgadnijcie dlaczego..... ::) Podpowiedz - minus 20 stopni i zima i chyba wszystko jasne :mad:
 
Do góry