reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe dania do jadłospisu

reklama
a moja kumpela z pracy która ma córkę o 6dni młodsza od krzysia mowiła mi ze jej daje jajecznicę, parówke chlebek ziemniaki .. w szoku byłam wielkim, ponoc pani dr jej powiedziała ze juz moze jej takie jedzonko dawać...
dałam młodemu kilka drobinek buły nawet jadł...;-)
 
no ja jak byłam nad morzem to dawałam mu rano bułeczkę z masełkiem bo jak patrzył się jak my wcinamy to ślina mu po kolana kapała więc jak któregoś razu dorwał kawałek bułki mojej mamy z masełkiem i serem żółtym to trzymał rękę mojej mamy tak mocno że nie mogła go odciągnąć a jak zabrała to był straszny ryk. wiadomo to tak tylko na spróbowanie
 
Ja mojej też daję chlebek z masłem, bo jak już widzi, że coś jem, to biegiem leci do mnie i wyciąga rączki. Ziemniaki też je. Poza tym jesteśmy po pomidorowej, barszczu i ostatnio po ogórkowej, objawów negatywnych brak, więc będziemy próbować innych nowości :happy:
 
Ja mojej też daję chlebek z masłem, bo jak już widzi, że coś jem, to biegiem leci do mnie i wyciąga rączki. Ziemniaki też je. Poza tym jesteśmy po pomidorowej, barszczu i ostatnio po ogórkowej, objawów negatywnych brak, więc będziemy próbować innych nowości :happy:
A ogórkową gotujesz sama, jeśli tak to pochwal się przepisem chętnie wypróbuję.
 
Madzia_33: moja kumpela z pracy która ma córkę o 6dni młodsza od krzysia mowiła mi ze jej daje jajecznicę, parówke chlebek ziemniaki .. w szoku byłam wielkim, ponoc pani dr jej powiedziała ze juz moze jej takie jedzonko dawać...

ja tam pozostane przy schemacie żywienia niemowląt.

W życiu jeszcze świństw zdąży się najeść, a nie mam zamiaru teraz juz obciążac układu pokarmowego i pracować na różnego rodzaju chorubska w przyszłości.

Taki mały organizm jeszcze wszystkiego nie strawi, a później ludzie się dziwią skąd się nowotwory biorą koło 50-tki, jak "nawki żywieniowe" legły w gruzach w pierwszym roku życia dziecka.

Pewnie też nie bez przyczyny, producenci piszą "że po 1 roku" np. parówki
 

Załączniki

  • parówki.jpg
    parówki.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 9
reklama
ja tam pozostane przy schemacie żywienia niemowląt.

W życiu jeszcze świństw zdąży się najeść, a nie mam zamiaru teraz juz obciążac układu pokarmowego i pracować na różnego rodzaju chorubska w przyszłości.

Taki mały organizm jeszcze wszystkiego nie strawi, a później ludzie się dziwią skąd się nowotwory biorą koło 50-tki, jak "nawki żywieniowe" legły w gruzach w pierwszym roku życia dziecka.

Pewnie też nie bez przyczyny, producenci piszą "że po 1 roku" np. parówki
popieram popieram popieram!
 
Do góry