reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Kurcze dziewczyny a ja mam normalnie doła.
Za tydzień wyjazd a ja zamiast schudnąć to przybrałam na wadze jeszcze 2 kg. Nie wiem co się ze mną dzieję, ale normalnie nie mam żadnego zaparcia w sobie :wściekła/y: Pewnie będę się chować albo ubierać po kostki bo będzie mi wstyd się rozebrać do opalania czy do pływania :wściekła/y: Ale jestem na siebie zła. Właśnie zdałam sobie sprawę , że niby cały rok odchudzałam się do tych wakacji i zamiast na minusie to ja mam na plusie z kilogramami :wściekła/y:
 
reklama
Mnie się udało ładnie schudnąć przed wakacjami (nawet wchodziłam w rzeczy z przed ciąży;-)). Niestety ja z urlopu wróciłam ale moja dieta gdzieś została w Chorwacji albo i dalej:-D:-D Znowu czuję po rzeczach, że nabrałam tłuszczyku. Nic to, trzeba się będzie znowu wziąć w garść:sorry:

moze ja ja gdzies znajde :) a Ty pewnie niedługo znowu schudniesz :-)
 
Ha, ja do plaży będę miala 1,5 km, to mam nadzieje, że trochę schudnę, bo teraz od ponad tygodnia nie jem kolacji, od ponad 2 tygodni chodze dwa razy w tygodniu na basen, a waga najpierw poszła w dół 1kg a teraz znowu poszła 0,5kg w górę. A myslałam, ze do wczasów zrzucę 4 kg a tu waga ani drgnie:-(
 
Ostatnia edycja:
Ha, ja do plaży będę miala 1,5 km, to mam nadzieje, że trochę schudnę, bo teraz od ponad tygodnia nie jem kolacji, od ponad 2 tygodni chodze dwa razy w tygodniu na basen, a waga najpierw poszła w dół 1kg a teraz znowu poszła 0,5kg w górę. A myslałam, ze do wczasów zrzucę 4 kg a tu waga ani drgnie:-(
badz dzielna pewnie organizm sie broni przed chudnieciem i za chwile znowu waga ruszy w dół

A u mnie 73,7 z tego sie ciesze ale dzis cos mi sie przydazyło specjalnie dumna nie jestem - ale od jutra musze zaczac normalnie jesc zeby sie nie powtórzyło - alez jestem na siebie zła :wściekła/y:
 
Odkurzam watek ;-)

Jak tam u Was dziewcyzny - wrocilyscie do wagi sprzed ciazy???? Mam oczywiscie te ktore nie sa w kolejnej ciazy :-)
Ja mam przynajmniej 4kg do przodu, ale podejrzewam ze wiecej jednak... Ostatnio niemal co wieczor zjadam cala Milke o smaku arbuzowym, a teraz wlasnie nachosy z sosem... Beznadziejna jestem, no ale trudno :-D
 
cycowanie przed tyciem nie chroni :no: Wprost przeciwnie :sorry2:

No w kazdym razie u mnie waga ciażowa jest marzeniem, a co dopiero z "przed:" :szok:

Takze się pocieszcie dziewczynki - zawsze moze być gorzej :-p;-)
 
reklama
Do góry