reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Szybka przerwa w serialu więc tylko napiszę, że moje dziecko zastraszająco się rozwija. Wczoraj lepiła kulki z kupy a dzisiaj je zjadła!!!!!!!!!!!
Ja nie cierpię na mdłości tak po wszystkim przytuliłam kibelek w żałości....
Koszmar jakiś!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Jejku mój Jacek też dał mi dziś w kość, ale z wieczornym usypianiem....Przed chorobą połączyłam dwie drzemki w jedną dłuższa koło południa i kłopoty z usypianiem zniknęły, a teraz jak jest chory, no to jak przetrzymać chorego malca..no i wieczorem mi dał tak w kość przez 1,5h, że szok, a ja głodna byłam.....i nadal mi się chce kwaśnego, a ogórki małosolne to jeszcze trochę, a za kiszonymi nie przepadam:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ja się żegnam idę do łózka pewnie potrwa zanim zasnę z moimi nudnościami i się ze 20 razy obudzę, a wstanę rano a tam znów 40 cm śniegu do odgarnięcia albo i więcej :wściekła/y:****************************************************************
KOLOROWYCH SNÓW MAMOM I FASOLKOM
****************************************************************
 
Hej dziewczyny, ja również się nie udzielałam ale poproszę o zaproszenie.Czytam Was natomiast regularnie i trochę się z wami zżyłam, tym bardziej że mieszkam na obczyźnie i nie mam tu bliskich koleżanek, czyli nie bardzo komu mam pomarudzić o swoich dolegliwościach i zachciankach.
Pierwszą wizytę mam za sobą, jestem w 9 tygodniu, fasolka dobrze zagnieżdżona, na razie wszystko oki. Tylko skierowań na żadne badania nie dostałam. W marcu wybieram się do Polski, więc tam zamierzam wszystko porobić. Pozdrawiam
 
Dzien dobry wszystkim , a ja sobie dzisiaj tez wolne od pracy zrobilam , po wczorajszym calowaniu kibelka i strasznej biegunce musze ochlonac. Dzis moj synek caluje kibelek - a wiec mamy w domku wiruska.( juz sprawdzalam czy wiruski z rodzaju jelitowych nie szkodza dzidzi -ale naszczescie nie uffff)
 
reklama
Witam się porannie. Mdłości ustępują i czuję się dużo lepiej...ale jednak z rana parówki z serem mnie ratują na szybko;-) więc w lodówce ich mam całe mnóstwo:-D
Dzisiaj M wraca w nocy więc humorek coraz lepszy. Szwagierka chyba zostanie z bejbesem i pójdę sobie na zakupy bo sklep likwidują i jest 50% zniżki....jakieś dresy to musowo:baffled::tak:
A co do zamkniętego nie mogę zapraszać nowo przybyłych dziewczyn bo inaczej zamknięty nie miałby sensu...przykro mi. Poznajmy się tutaj bliżej..zaprosić mogę w każdej chwili i lista na zamknietym nie jest ostateczna. Mam nadzieję, że to rozumiecie, ale wspólnie z dziewczynami doszłyśmy do tego wniosku. no chyba, że faktycznie kogoś przeoczyłam to się naprawi:tak:
 
Do góry